Doručenie 3 až 5 dníPoštovné ZDARMA nad 39€ Bezpečná platba Bezplatná linka 0800232113

OFICIÁLNA KOMUNIKÁCIA

Obraciame sa na Vás, aby sme Vás informovali, že od 1. marca 2022 Európska komisia, na základe svojho nariadenia 2022/135, pozmeňuje právnu úpravu, ktorá ovplyvňuje celý kozmetický a parfumérsky trh v Európe.

Preto boli v súlade s uvedeným nariadením a dodržaním novej právnej regulácie preformulované tieto vône: Acqua per uomo, Dela, Harpina, Marcha, Platinum, Sexy rose, Agua fresca, Delice, Hola for her, Marcha men, Power, Sophisticate men, Aroma, Élet, il, Miseho, Power woman, Stylo, Atrapame, Escitia, Ilvento, Morfeo, Prive, Stylo men, Azx, Esencia, Insinue, Nicolas for her, Prosa, Sublime, Bella, Espacio, Instint, Nicolas White, Rafael davini, Sweet girl, Candy, Floral, Iris, Nota, Root, Temis, Dauro, Freshia, Junsui, Notion, Seduccion, Transparencia, Dauro for her, Fruit, Kiss me, Notion woman, Serenity, Vanity.

Vône, ktoré už boli preformulované, spoznáte podľa slova „New“ na obale. Na základe toho, ak máte na sklade niektorú zo starých vôní, pristúpime k ich zberu a následnej výmene.

Yodeyma využíva túto príležitosť, aby sa Vám poďakovala za Vašu vernosť a tak isto na obnovenie svojho záväzku ponúkať Vám aj naďalej produkty najvyššej kvality a inovácie. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.