Pristatymas per 48/72val.NEMOKAMAS pristatymas perkant už daugiau nei 39Eur Saugus apmokėjimasNemokamas telefonas 8 800 33 082

Oficialus pareiškimas

Rašome, norėdami informuoti, kad nuo 2022 m. kovo 1 d. Europos Komisija, vadovaudamasi savo reglamentu 2022/135, keičia reglamentus, kurie turi įtakos visai kosmetikos ir parfumerijos rinkai Europoje.

Todėl, laikantis minėtų taisyklių ir naujų taisyklių, buvo pakeistos šių kvapų formulės: Acqua per uomo, Dela, Harpina, Marcha, Platinum, Sexy rose, Agua fresca, Delice, Hola for her, Marcha men, Power, Sophisticate men, Aroma, Élet, il, Miseho, Power woman, Stylo, Atrapame, Escitia, Ilvento, Morfeo, Prive, Stylo men, Azx, Esencia, Insinue, Nicolas for her, Prosa, Sublime, Bella, Espacio, Instint, Nicolas White, Rafael davini, Sweet girl, Candy, Floral, Iris, Nota, Root, Temis, Dauro, Freshia, Junsui, Notion, Seduccion, Transparencia, Dauro for her, Fruit, Kiss me, Notion woman, Serenity, Vanity.

Tuos, kurie jau buvo suformuluoti iš naujo, juos atpažinsite su žodžiu „New“ ant jų dėžutės. Tokiu būdu, jei turite kokių nors senų kvapų sandėlyje, mes juos rinksime ir vėliau pakeisime.

Yodeyma pasinaudoja proga padėkoti jums už Jūsų lojalumą ir atnaujinti įsipareigojimą ir toliau siūlyti Jums aukščiausios kokybės ir naujausius produktus; Esame Jūsų žinioje visais iškilusiais klausimais.