Pristatymas per 48/72val.NEMOKAMAS pristatymas perkant už daugiau nei 39Eur Saugus apmokėjimasNemokamas telefonas 8 800 33 082

TEISINĖ INFORMACIJA

 

 1. Informacija apie bendrovę

 

„YODEYMA PARFUMS“ S.L. (toliau – YODEYMA) – tai įmonė, atsakinga už šią Interneto svetainę ir prekių pardavimą internetu. Bendrovė įregistruota 1998 m. spalio 29 d. Madrido komerciniame registre, 8 skyriuje, 635144 lape, mokesčių mokėtojo kodas B45441953, registruota buveinė Madrid, calle Félix Boix number 7, 1º (28036), Ispanija.

 1. Kontaktai

El. p.: lithuania@yodeyma.com

Tel.: + 370 8 800 33 082

Aptarnavimo laikas:

 • Nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d.: pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 iki 19 val.
 • Kitu metų laiku: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 10 iki 19 val. vidurio Europos laiku (CET) ir penktadieniais nuo 9 iki 14 val. vidurio Europos laiku (CET). 

 

 1. Interneto svetainė

„YODEYMA“ interneto svetainė (toliau – Svetainė) – tai elektroninės prekybos platforma, prieinama internetu, URL adresu: http://www.yodeyma.com/lithuania/lt/. Svetainę pasiekti gali bet kas, be išankstinės registracijos ir kitų sąlygų.

„YODEYMA“ Svetainėje leidžiama laisvai naršyti po įvairias erdves, kuriose galima sužinoti siūlomą prekę, pagrindines savybes, kainą ir pardavimo sąlygas, nepatiriant jokių išlaidų ar įsipareigojimų.

 

 1. Intelektinė nuosavybė

„YODEYMA“ Svetainė ir visi joje esantys grafiniai elementai, taip pat registruoti žodiniai, grafiniai ar trimačiai prekių ženklai, registruoti dizainai ir modeliai, logotipai, fiksuoti ar judantys grafiniai vaizdai išimtinai priklauso bendrovei. Tai, kad pirkėjas naudojasi Svetaine, nereiškia, kad jam suteikiamas leidimas ar licencija naudoti elementus, apsaugotus „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis. Pirkėjui griežtai draudžiama kopijuoti, platinti, skelbti, tvarkyti, manipuliuoti, keisti, modifikuoti ar kitaip naudoti apsaugotą turinį.

Pirkėjas, įsigydamas „YODEYMA“ prekes tam, kad vėliau jas parduotų ir platintų, neįgauna teisės naudoti bendrovės registruotus prekių ir skiriamuosius ženklus, taip pat dizainą ir kitą turinį, apsaugotą pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, įskaitant domeno vardą.

Pirkėjas privalo nenaudoti elementų, apsaugotų pramoninėmis ir intelektinėmis nuosavybės teisėmis, jų nekopijuoti, jais nemanipuliuoti ir jų nekeisti jokiu būdu, dėl kurio galėtų kilti įtarimų, kad pirkėją ir „YODEYMA“ sieja santykiai.

Griežtai draudžiama naudoti registruotus „YODEYMA“ prekių ženklus: žodinius elementus, grafinį vaizdą ar logotipą. Pirkėjas jokiu būdu negali tiesiogiai ar netiesiogiai naudoti „YODEYMA“ skiriamųjų ženklų. Pirkėjas negali naudoti registruotų prekių ženklų ar kitų juos primenančių ženklų teikdamas paraišką registruoti domeno vardą, taip pat pirkėjas negali naudoti „YODEYMA“ skiriamųjų ženklų kaip identifikuojančio elemento savo interneto svetainėje, parduotuvės ženkle, reklaminėse brošiūrose ar skelbimuose arba įmonės dokumentuose (sąskaitose-faktūrose, pristatymo dokumentuose, kvituose ir kt.).

Jei pirkėjas neturi išankstinio rašytinio „YODEYMA“ leidimo, jis negali naudoti jokių elementų, apsaugotų „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, pavyzdžiui: prekių ženklų, dizaino, modelių ar logotipų, atvaizdų, domeno vardo, tekstų, vaizdo įrašų ar bet kurio iš bendrovės elementų. Pirkėjas negali kopijuoti ar naudoti elementų, saugomų pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, taip, kad sudarytų įspūdį, jog naudojamasi „YODEYMA“ prestižu ir reputacija.

Nesilaikant šio įsipareigojimo, pažeidžiamos „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisės ir dėl to nutraukiami prekybos santykiai bei imamasi teisinių veiksmų dėl išimtinių teisių pažeidimo ir nesąžiningos konkurencijos. Pirkėjas bus atsakingas už visą „YODEYMA“ padarytą žalą (ir turės sumokėti pakankamą kompensaciją), įskaitant žalą, atsiradusią dėl neteisėto praturtėjimo.

 

 1. Informacija prieš sudarant sutartį

 5.1 Reikalavimai perkant Svetainėje

Amžius. Asmuo, norintis pirkti Svetainėje „YODEYMA“, turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų. Nepilnamečiai turi turėti išankstinį savo tėvų, globėjų ar teisinių atstovų leidimą. Šie bus atsakingi už visus veiksmus, kuriuos atlieka jų globojami nepilnamečiai.

 

Svarbu: norint įvykdyti užsakymą, būtina užsiregistruoti Svetainėje ir įsipareigoti sumokėti.

 

Registracija. Pirkėjas privalo įvesti savo tapatybės duomenis ir adresą arba pašto dėžutės vietą, kur „YODEYMA“ turi pristatyti įsigytas Prekes.

 

Mokėjimas. Prieš priimant užsakymą, pirkėjas gaus informaciją apie jį ir mokėtinos sumos detales. Pirkėjas, norėdamas patvirtinti pirkinį, turi sutikti su kaina, preke ir pristatymo sąlygomis. Prieš atlikdamas mokėjimą, pirkėjas gali pasirinkti mokėjimo formą iš siūlomų Svetainėje.

5.2 Pirkimo Svetainėje procesas. Norint įsigyti prekes „YODEYMA“ Svetainėje, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Peržiūrėti „YODEYMA“ siūlomas prekes Svetainėje, kiekvienos prekės kainą, pateikimą, kiekį ar turinį ir pagrindines savybes, pristatymo sąlygas ir gabenimo kainą. Kai kuriems gaminiams taikomos tam tikros sąlygos, pavyzdžiui, turi būti perkami tam tikri vienetai arba minimalus kiekvienos prekės kiekis.
 2. Prekių pasirinkimas. Pirkėjas privalo pasirinkti prekes paspausdamas mygtuką „pirkti“. Pasirinkta prekė bus įtraukta į pirkinių krepšelį ir programėlėje bus rodoma informacija apie kainą, įskaitant mokesčius ir gabenimo išlaidas. Pirkėjas gali nuspręsti baigti pirkimą pasirinkdamas parinktį „eiti į kasą“ arba naršyti toliau ir pridėti kitas prekes į pirkinių krepšelį.
 3. Pasiūlymo priėmimas. Norėdamas tęsti procesą ir pateikti užsakymą, pirkėjas turi spustelėti mygtuką „patvirtinti pirkimą“. Patvirtinimas reiškia, kad Svetainėje pateiktas pasiūlymas priimtas. Patvirtinime nurodoma išsami informacija apie pasirinktas prekes, bendrą mokėtiną sumą, į kurią įeina prekės kaina ir pristatymo išlaidos, nurodytos Svetainėje.
 4. Registracija „YODEYMA“ Svetainėje. Norėdamas užbaigti pirkimą, pirkėjas turi užsiregistruoti, pateikdamas savo duomenis programoje, kurią galima rasti Svetainėje. Čia pirkėjui bus suteiktas prieigos raktas, leidžiantis atpažinti jį kaip pirkėją. Raktą pirkėjas galės naudoti kitą kartą pirkdamas, kad nebereikėtų iš naujo registruotis.
 5. Apmokėjimas. Pirkėjas galės pasirinkti iš Svetainėje pateiktų variantų ir sumokėti visą pirkimo sumą, prekės kainą ir, jei taikoma, siuntos kainą.
 6. Sutarties patvirtinimas. Atlikęs mokėjimą, pirkėjas gaus el. laišką su informacija apie užsakymą, už pirkinį sumokėta kaina ir pirkimo-pardavimo sutarties kopija, kurioje bus įtraukta sutarties atsisakymo forma.
 7. Prekės pristatymas. „YODEYMA“ pristatys prekę per Svetainėje nurodytą laikotarpį.

 

 1. Siūlomos prekės

„YODEYMA“ siūlo bendrovės gaminamus parfumerijos produktus, kurie tinkamai identifikuoti „YODEYMA“ priklausančiais registruotais prekės ženklais.

„YODEYMA“ siūlomi produktai rodomi Svetainėje. Čia galima rasti išsamios informacijos apie produktus, jų pagrindines savybes, pateikimą, turinį ir kainą, taip pat mažiausią tam tikrų produktų, kuriuos reikia įsigyti, vienetų skaičių. Prieš pateikdamas užsakymą, pirkėjas turi perskaityti šią informaciją.

„YODEYMA“ siūlomos prekės tam tikru metu gali būti neparduodamos. Jei „YODEYMA“ nebeturi siūlomos prekės ir ši situacija turi įtakos pirkėjui, „YODEYMA“ nedelsdama susisieks su pirkėju ir informuos jį apie situaciją. Pirkėjas gali nuspręsti atšaukti užsakymą, pasirinkti kitą prekę arba laukti, kol prekė bus atvežta. Pastaruoju atveju pirkėjas bus informuotas apie apytikslę laukimo trukmę. Jei užsakymas atšaukiamas, „YODEYMA“ nedelsdama grąžins visą pirkėjo sumokėtą sumą už pirkinį.

 

 1. Kaina

„YODEYMA“ siūlomų prekių kaina pateikiama su PVM ir nurodoma eurais. Specialūs pasiūlymai galioja Svetainėje nurodytomis dienomis ir priklauso nuo turimų atsargų.

 

„YODEYMA“ informuos pirkėją apie visą už užsakymą mokėtiną sumą prieš patvirtinant pirkimą ir pateiks įsigytų prekių kainos, mokesčių sumos ir siuntimo išlaidų suvestinę, kad pirkėjas žinotų visą informaciją apie pirkinį prieš patvirtindamas užsakymą.

 

 1. Prekių siuntimo išlaidos

Prieš patvirtindama pirkinį, „YODEYMA“ informuos pirkėją apie įsigytų prekių siuntimo išlaidas ir minimalią pirkimo sumą, nuo kurios prekės pristatomos nemokamai.

Informacija apie siuntimo išlaidas svetainėje pateikiama automatiškai. Pasirinkus vieną iš „YODEYMA“ siūlomų prekių, programa parodys jos kainą ir siuntimo išlaidas.

 1. Pasiūlymo priėmimas

Patvirtindamas užsakymą, pirkėjas sutinka su pasiūlymu ir įsipareigoja užsiregistruoti ir mokėti „YODEYMA“ Svetainėje. Baigus šį procesą, „YODEYMA“ išsiųs pirkėjui el. laišką su užsakymo patvirtinimu ir jame pateiks išsamią informaciją apie įsigytas prekes, kainos suvestinę ir pirkimo sutarties kopiją. Pristačius įsigytas prekes, pirkėjui bus įteikta sąskaita-faktūra.

 

 1. Mokėjimas

 

Pirkėjas gali atlikti mokėjimą pasirinkdamas iš įvairių metodų, siūlomų „YODEYMA“ Svetainėje: atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui, apmokėjimas per „Paypal“ ir kredito arba debeto kortelėmis.

Pirkėjo apmokėjimą būtina gauti prieš išsiunčiant prekę. „YODEYMA“ nepristatys jokios prekės, už kurią nesumokėta visa suma eurais, nurodyta užsakymo formoje ir patvirtinta pirkėjo.

Pirkėjas „YODEYMA“ garantuoja, kad gavo reikiamą leidimą naudoti pasirinktą mokėjimo metodą. Jei pirkėjas visiškai ar iš dalies pažeis mokėjimo prievolę, sutartis bus nutraukta.

 

 1. Prekių pristatymas 

„YODEYMA“ pristatys prekes pirkėjo nurodytu adresu per Svetainėje nurodytą terminą (nuo 48 valandų), skaičiuojamą nuo kalendorinės dienos po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Priimdamas pristatymą, pirkėjas turi priimti prekes ir patikrinti, ar jos atitinka užsakymą. 

 

 1. Atšaukimas 

Atšaukimas. Pirkėjas turi teisę be pagrindimo atsisakyti perkamos prekės per 14 kalendorinių dienų. Atsisakymo laikotarpis pasibaigs per 14 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai pirkėjas gavo prekes.

Norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, pirkėjas gali naudoti atsisakymo formą, kurią „YODEYMA“ atsiuntė el. paštu patvirtindama užsakymą, ir grąžinti ją šiuo el. pašto adresu:lithuania@yodeyma.com, arba atsispausdinti ir išsiųsti „YODEYMA“ pašto adresu.

Pirkėjas taip pat gali naudoti internete pateiktą atsisakymo formą, spustelėdamas žemiau pateiktą nuorodą: 

https://www.yodeyma.com/Formulario_devoluciones_lt.pdf

Patvirtinimas. „YODEYMA“ išsiųs pirkėjui el. laišką, kuriame patvirtins, kad gavo atsisakymo dokumentą ir kad jis buvo įteiktas per 14 dienų. 

Prekių grąžinimas. Pirkėjas grąžina prekes nedelsiant, vos gavęs „YODEYMA“ patvirtinimą, ir bet kokiu atveju per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo „YODEYMA“ apie atsisakymą. Terminas bus laikomas įvykdytu, jei pirkėjas grąžins užsakymą jam nepasibaigus. 

Pirkėjas, savo sąskaita, paštu ar kitomis pasirinktomis priemonėmis nusiunčia „YODEYMA“ prekes, kurių atsisako. 

Grąžinimo adresas, siunčiant iš Lietuvos:

UAB No Limit Logistika

Minsko pl. 55

LT-13279 Vilnius

Pirkėjas privalo grąžinti prekes jų neišpakavęs, nepanaudojęs ir neišbandęs. Prekės turi būti nepriekaištingos būklės, tinkamos pardavimui, originalioje pakuotėje ir su visais informaciniais dokumentais. Priešingu atveju pirkėjas bus atsakingas už prekės nusidėvėjimą. 

Grąžinimo išlaidos. Pirkėjas dengia prekių grąžinimo išlaidas. „YODEYMA“ informuoja pirkėją, kad pakuotės siuntimo išlaidos, siunčiant tame pačiam regione, nustatomos pagal įkainius, kurie skelbiami: https://www.venipak.lt/ ,                                     http://en.nolimit.lt/. „YODEYMA“ nepriims pakuočių, kurių siuntimo išlaidas turi padengti gavėjas.

 Sumokėtos sumos grąžinimas. „YODEYMA“ nedelsdama ir bet kokiu atveju per 14 kalendorinių dienų nuo grąžintų prekių gavimo dienos grąžina pirkėjui visą už prekes sumokėtą sumą. 

„YODEYMA“ grąžins lėšas tomis pačiomis mokėjimo priemonėmis, kuriomis pirkėjas atliko pradinę operaciją, nebent tai būtų neįmanoma dėl priemonės pobūdžio. Jei už prekes sumokėta grynaisiais gavus užsakymą, suma bus grąžinta į pirkėjo nurodytą ir saugomą banko sąskaitą. Pirkėjas nepatirs jokių grąžinimo išlaidų. Grąžinama suma bus sumokėta per 14 kalendorinių dienų nuo grąžintos pakuotės gavimo dienos. 

 1. Prekės garantija 

„YODEYMA“ atsakinga už visus prekės trūkumus dvejų metų laikotarpiui.

Jei pirkėjas išreiškia savo nepasitenkinimą įsigytomis prekėmis dėl to, kad jos neatitinka „YODEYMA“ pasiūlyme nurodyto aprašymo, sąlygų ir kokybės, t. y. nėra tinkamos naudoti, turi kokybės ar pateikimo trūkumų arba kitaip skiriasi nuo Svetainėje pateiktame pasiūlyme nurodytos prekės informacijos, pirkėjas gali prašyti, kad „YODEYMA“ pakeistų prekę, sumažintų jos kainą arba nutrauktų sutartį.

Prekės keitimas. Jei pirkėjas pasirenka prekės keitimą, „YODEYMA“ paima prekę, kuria pirkėjas nepatenkintas, ir pakeičia ją pirkėjo nurodyta preke bei pristato ją nemokamai.

 

Klientas gali pateikti prašymą ar skundą tiesiogiai „YODEYMA“, išsiųsdamas el. laišką šiuo el. pašto adresu: lithuania@yodeyma.com, paaiškindamas skundo priežastis ir pateikdamas norimą prašymą. 

 1. Reikalavimo forma

„YODEYMA“ informuoja pirkėją apie skundų formas, kurias ji turi biuruose, adresu Madrid, calle Félix Boix number 7, 1º (28036). Jomis pirkėjas gali nemokamai naudotis darbo valandomis: pirmadienį–ketvirtadienį 10–19 val. ir penktadieniais 9–14 val.

Pirkėjas turi teisę naudoti kitą skundo formą ir adresuoti skundą jo gyvenamojoje vietoje esančioms kompetentingoms vartotojų apsaugos įstaigoms, asociacijoms ar institucijoms.

 1. Etikos kodeksas

Be to, primename, kad prie Europos Sąjungos internetinės ginčų sprendimo platformos galite prisijungti paspaudę šią nuorodą:https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.home2.show

 1. Taikytina teisė 

Taikoma Ispanijos teisė, ypač 1885 m. rugpjūčio 22 d. karališkasis potvarkis, kuriuo paskelbtas Ispanijos prekybos kodeksas; 1998 m. balandžio 13 d. 7-asis įstatymas dėl bendrųjų sutartinių sąlygų; 2002 m. liepos 11 d. 34-asis įstatymas dėl informacinės visuomenės paslaugų ir elektroninės prekybos; 1991 m. sausio 10 d. 3-asis įstatymas dėl nesąžiningos konkurencijos, ir šiai sutarčiai taikomi Ispanijos ir Europos Sąjungos reglamentai dėl pramoninės ir intelektinės nuosavybės.

 1. Sutarties sudarymo vieta 

Remiantis Įstatymo Nr. 34/2002 29 straipsnio nuostatomis, elektroninėmis priemonėmis sudaromos sutartys, kurių šalimi yra vartotojas, laikomos sudarytomis toje vietoje, kur yra įprastinė vartotojo gyvenamoji vieta. Laikoma, kad verslininkų ar specialistų elektroniniu būdu sudarytos sutartys yra sudarytos toje vietoje, kur yra paslaugų teikėjo įmonė.

 1. Ginčų sprendimas 

„YODEYMA“ pareiškia siekį visus galimus nesutarimus ar ginčus su pirkėju išspręsti taikiu arba neteisminiu susitarimu per vartotojų arbitražo sistemą.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Asmens duomenys, surinkti per užsakymo formą, bus naudojami užsakymui tvarkyti. Pateikiant užsakymą, jūsų duomenys bus įtraukti į failą, priklausantį „YODEYMA PARFUMS“ S L, siekiant palengvinti užsakymų teikimą ateityje. Užsakymo forma bus užpildoma kliento nurodytais duomenimis svetainėje. „YODEYMA“ taip pat galės suteikti jums informacijos apie „YODEYMA“ kosmetikos ir parfumerijos produktus ir paslaugas. Bet kuriuo metu galite naudotis savo teise susipažinti su duomenimis, reikalauti juos ištaisyti, atšaukti savo sutikimą arba prieštarauti duomenų tvarkymui. Tai padaryti galite susisiekdami su „YODEYMA“ klientų aptarnavimo tarnyba, Svetainės dalyje „Susisiekite su mumis“ nurodytu el. pašto adresu lithuania@yodeyma.com arba šiuo adresu: C/ Felix Boix 7- 28036 Madrid. Banko duomenys saugomi šiam tikslui sukurtoje duomenų bazėje, bet tik tol, kol vyksta pirkimas, atliekamas mokėjimas arba kol pasibaigę atšaukimo laikotarpis. 

 

SLAPUKŲ POLITIKA

„YODEYMA PARFUMS“ S.L. nori jus informuoti, kad mūsų Svetainėje naudojami slapukai, leidžiantys analizuoti vartotojo atliekamus veiksmus Svetainėje. Ši slapukų politika yra Svetainės, saugomos domeno vardu www.yodeyma.com ir bet kuriuo iš nuo jos priklausomų posričių ar tinklalapių, privatumo politikos dalis. Naudojame slapukus savo paslaugoms pagerinti. Toliau naršydami mūsų Svetainėje, sutinkate su jos naudojimu ir mūsų slapukų politika. „YODEYMA“ gali bet kada pakeisti šių naudojimo sąlygų turinį arba atlikti Svetainės pakeitimus, kuriuos rekomenduoja „YODEYMA“. Atsižvelgdami į tai, kad naudodamiesi šios Svetainės turiniu ir paslaugomis, sutinkate su joje nustatytomis sąlygomis, taip pat su vėlesniais jų pakeitimais, rekomenduojame dažnai skaityti šią dalį, jei toliau naudojatės Svetaine.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai failas, atsisiunčiamas į jūsų kompiuterį kai atidarote tam tikrus tinklalapius. Slapukai, be kita ko, leidžia kompiuteryje saugoti ir atkurti informaciją apie vartotojo naršymo įpročius ir, priklausomai nuo jame esančios informacijos ir kompiuterio naudojimo būdo, gali būti naudojami vartotojui atpažinti.

Kodėl mes naudojame slapukus?

Slapukus naudojame tam, kad sužinotume daugiau apie tai, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų turiniu, ir norėdami pagerinti vartotojo patirtį lankantis svetainėje http://www.yodeyma.com/lithuania/lt/.

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje ir kas juos naudoja?

Šioje svetainėje naudojamų slapukų gautą informaciją tvarko interneto svetainės www.yodeyma.com leidėjas. Programa, kurią naudojame naršymo informacijai gauti ir analizuoti: „Google Analytics“: www.google.com/analytics/ ir www.google.es/intl/es/analytics/privacyoverview.html. Šią programą sukūrė „Google“, programa leidžia analizuoti mūsų puslapio auditoriją. Bendrovė gali naudoti šiuos duomenis savo paslaugoms tobulinti ir paslaugoms kitoms įmonėms siūlyti. Apie kitus naudojimo būdus galite sužinoti per pateiktas nuorodas. Priemonė nerenka duomenų apie vartotojų vardą ar pavardę arba adresą, iš kurio jie prisijungia. Gauta informacija yra susijusi, pavyzdžiui, su aplankytų puslapių skaičiumi, kalba, socialiniu tinklu, kuriame skelbiamos mūsų naujienos, miestu, kuriam yra priskirtas IP adresas, iš kurio vartotojui suteikiama prieiga, apsilankiusių vartotojų skaičiumi, apsilankymų dažnumu ir skaičiumi, apsilankymų laiku, naudojama naršykle, operatoriumi ar terminalo, iš kurio lankomasi, rūšimi. Šią informaciją naudojame savo svetainei tobulinti, naujiems poreikiams nustatyti ir patobulinimams, kuriuos galime atlikti siekdami geresnių paslaugų pas mus besilankantiems vartotojams, įvertinti.

Šioje svetainėje taip pat naudojami slapukai, leidžiantys stebėti „Google Adwords“ konversijas. Slapuko, kuris pridedamas prie vartotojo kompiuterio, vartotojui peržiūrėjus skelbimą ar jį spustelėjus, galiojimas baigiasi po 30 dienų. Ši priemonė ir tai, kad „Google“ naudoja skirtingus serverius konversijoms ir paieškos rezultatams stebėti, apsaugo jūsų privatumą. Šiuos slapukus teikia „Google“. Svetainėje taip pat naudojama „Google Adwords“ pakartotinės rinkodaros priemonė. Ji leidžia skelbti skelbimus „Google Content Network“ pagal ankstesnius vartotojų apsilankymus mūsų svetainėje. Šiam tikslui kai kuriuose mūsų svetainės puslapiuose įterpiamas pakartotinės rinkodaros kodas arba etiketė, sukonfigūruojanti slapukus taip, kad būtų galima nustatyti skelbimo, kuris bus rodomas vartotojui, rūšį remiantis svetainėje atliekamais veiksmais. Pakartotinės rinkodaros sąrašai saugomi „Google“ serverių duomenų bazėje. Čia saugomi visi slapukų ID, susieti su kiekvienu sąrašu ar interesų kategorija. Jei nenorite, kad būtų naudojami pakartotinės rinkodaros slapukai, galite išjungti „Google“ slapukų naudojimą apsilankę „Google“ reklamos išjungimo puslapyje. Šiuos slapukus teikia „Google“. Taip pat naudojame slapuką „Doubleclick“. Šis slapukas leidžia mums pateikti trečiųjų šalių valdomus skelbimus (toliau – „Skelbimų serveriai“). Šį slapuką teikia „Google“.

Kaip atmesti slapukus?

Leisti, sužinoti, užblokuoti ar ištrinti jūsų kompiuteryje įdiegtus slapukus galite sukonfigūruodami kompiuteryje įdiegtos naršyklės parinktis. Pavyzdžiui, galite rasti informacijos, kaip tai padaryti, jei naudojate naršyklę:

Šioje Svetainėje naudojami slapukai, skirti palengvinti naršymą ir pagerinti vartotojo patirtį. Kadangi reikalingas informuotas sutikimas, toliau paaiškinsime, kokius slapukus naudojame ir kaip juos išjungti.

 • „Firefox“: support.mozilla.org/en/kb/habilitar-y-desabilitar-cookies-que-los-sitios-we

 

 • „Chrome“: support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=es&answer=95647

 

 • „Explorer“: windows.microsoft.com/es-es/windows7/how-to-manage-cookies-in-internet-explorer-9

 

 • „Safari“: support.apple.com/kb/ph5042

 

 • „Opera“: help.opera.com/Windows/11.50/es-ES/cookies.html