Pristatymas per 48/72val.NEMOKAMAS pristatymas perkant už daugiau nei 39Eur Saugus apmokėjimasNemokamas telefonas 8 800 33 082

Teisinė informacija

 1. Informacija apie bendrovę

„YODEYMA PARFUMS S.L.“ (toliau - YODEYMA) yra įmonė, atsakinga už šią svetainę. YODEYMA buvo įregistruota 1998 m. Spalio 29 d. Ir įregistruota Madrido prekių registravimo skyriaus 8 skyriuje, puslapyje 635144, su CIF numeriu: B45441953 ir registruota buveinė Madride, Calle Félix Boix numeris 7, 1º (28036).

Bendrovė, atsakinga už produktų pardavimą internetu Litunijos teritorijoje, yra „SAMBRA HEALTH & BEAUTY SP“. Z o.o. toliau SAMBRA SVEIKATA IR GROŽIS.„SAMBRA SVEIKATA IR GROŽIS“ 2012 m. Kovo 8 d. Buvo įregistruota ir Nacionalinio teismo registro įmonių registre įregistruota Varšuvos sostinės miesto XII komercinio departamento apygardos teismo KRS 0000413739 numeriu 5252528565. ir adresas „Social“ adresu Trębacka g. 4, 00-075 Warszawa.

 1. Kontaktai

El. p.: lithuania@yodeyma.com

Tel.: + 370 8 800 33 082

Aptarnavimo laikas:pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 iki 19 val.

 

 1. Interneto svetainė

 

„YODEYMA“ interneto svetainė (toliau – Svetainė) – tai elektroninės prekybos platforma, prieinama internetu, URL adresu: http://pro.yodeyma.com/lithuania/lt/. Svetainėje gali lankytis visi be išankstinės registracijos ar kitų sąlygų.

 

„YODEYMA“ Svetainėje leidžiama laisvai naršyti po įvairias erdves, kuriose galima sužinoti apie siūlomas prekes, pagrindines jų savybes, kainą ir pirkimo sąlygas, nepatiriant jokių išlaidų ar įsipareigojimų.

 

 1. Specialistams skirta Svetainės dalis

 

„YODEYMA“ svetainėje yra specialistams (toliau – Pirkėjai) sukurta erdvė, kurią galima pasiekti per šį URL adresą: http://pro.yodeyma.com/lithuania/lt/ Čia priimami užsakymai ir teikiama mūsų profesionaliems klientams pritaikyta pagalba.

 

Specialistai – tai fiziniai ar juridiniai asmenys, kurie įsigyja bendrovės „YODEYMA“ prekes, kad vėliau jas parduotų.

 

Siekiant, kad aptarnavimas būtų individualizuotas, specialistams skirta svetainės dalis yra rezervuota tik specialistams. Specialistai prieigos gali prašyti skambindami numeriu 900 181 535. Svetainės dalyje Pirkėjai gali tvarkyti užsakymus, atlikti mokėjimus ir reikalauti grąžinti pinigus.

 

 1. Reikalavimai norint patekti į specialistams skirtą Svetainės dalį:

 

Prieš užsiregistruodamas specialistams skirtoje dalyje, pirkėjas turi veiklai vykdyti reikalingą locus standi, žinoti bendrąsias sutartines sąlygas ir privatumo bei duomenų apsaugos politiką, su jomis sutikti.

 

 1. Bendrųjų naudojimo sąlygų ir specialistams skirtos Svetainės dalies naudojimo sąlygų patvirtinimas

 

Išskirtinį klientų naudojimąsi Svetaine reglamentuoja bendrosios sutartinės naudojimo sąlygos ir specialistams skirtos Svetainės dalies naudojimo sąlygos (toliau – Bendrosios sąlygos), pateikiamos žemiau. Prašome jas atidžiai perskaityti, nes norint lankytis Svetainėje ir naudotis jos turiniu, būtina visiškai sutikti su šiomis sąlygomis.

 

Prieiga prie specialistams skirtos Svetainės dalies ir joje esanti informacija yra visiškai nemokamos, išskyrus išlaidas už telefono ryšį ir kitas ryšio užmezgimo priemones.

 

Pirkėjai, kurie naudojasi specialistams skirta Svetainės dalimi, teigia:

 

a)         Kad yra pilnametystės sulaukę asmenys, turintys reikiamą locus standi sudaryti sutartį pagal valstybės, kurioje jie gyvena, bendruosius sutartinius įstatymus ir turintys pakankamą locus standi vykdyti šias sąlygas (jas jie aiškiai įsipareigoja vykdyti be jokių išimčių).

b)        Kad perskaitė, suprato ir patvirtino Bendrąsias sutartines sąlygas ir Privatumo ir duomenų apsaugos politiką.

c)         Kad naudodamiesi specialistams skirta Svetainės dalimi, jie visiškai ir aiškiai sutinka su žemiau pateiktais punktais, prisiima visą atsakomybę už šių punktų ar jų dalies pažeidimą ir supranta dėl šio pažeidimo galinčias kilti pasekmes.

 

 1. BENDROSIOS SUTARTINĖS SĄLYGOS

 

7.1   Reikalavimai norint įsigyti prekę specialistams skirtoje Svetainėje.

 

Specialistai. Specialistams skirta Svetainės dalis rezervuota fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie paprastai verčiasi veikla, arba specialistams, kurie įsigyja „YODEYMA“ gaminamus produktus tam, kad vėliau juos reklamuotų (toliau – Pirkėjai).

 

Amžius. Asmuo, norintis įsigyti „YODEYMA“ Svetainėje, turi būti vyresnis nei 18 metų ir turėti visišką locus standi komerciniams sandoriams vykdyti.

 

Registracija. Klientas turi prašyti prieigos prie specialistams skirtos Svetainės dalies skambindamas numeriu + 370 8 800 33 082 (norėdamas užsiregistruoti specialistams skirtoje Svetainės dalyje) ir nurodydamas savo asmens duomenis, adresą ar pašto dėžutę kartu su visa informacija, kurios reikia norint atrasti vietą, į kurią „YODEYMA“ turi pristatyti pirkėjo įsigytas prekes, taip pat visą informaciją, reikalingą atsiskaityti ir sumokėti už prekes.

 

Pasiūlymo priėmimas. Prieš priimant pirkėjo teikiamą užsakymą, jam bus pateikta informacija apie prekių kainą, įskaitant informaciją apie mokėtinas sumas. Pirkėjas, norėdamas patvirtinti pirkimą, privalo sutikti su kaina, preke ir pristatymo sąlygomis. Prieš atlikdamas mokėjimą, klientas gali pasirinkti iš Svetainėje siūlomų mokėjimo būdų.

 

7.2   Pirkimo Svetainėje proceso aprašymas. Pirkėjas, norėdamas įsigyti preke „YODEYMA“ Svetainėje, turi atlikti šiuos veiksmus:

 

 1. Peržiūrėti „YODEYMA“ siūlomas ir parduodamas prekes Svetainėje, kiekvienos prekės kainą, pateikimą, kiekį ar turinį ir pagrindines savybes, taip pat pristatymo sąlygas ir siuntimo išlaidas. Kai kuriems gaminiams taikomos tam tikros sąlygos, pavyzdžiui, turi būti įsigyjamas tam tikras kiekis arba pasiekta minimali kiekvieno pirkimo suma.
 2. Prekių pasirinkimas. Pirkėjas privalo pasirinkti prekes paspausdamas mygtuką „pirkti“. Pasirinkta prekė bus įtraukta į pirkinių krepšelį ir programėlėje bus rodoma informacija apie kainą, įskaitant mokesčius ir gabenimo išlaidas. Pirkėjas gali nuspręsti baigti pirkimą pasirinkdamas parinktį „eiti į kasą“ arba naršyti toliau ir pridėti kitas prekes į pirkinių krepšelį.
 3. Pasiūlymo priėmimas. Norėdamas tęsti procesą ir pateikti užsakymą, pirkėjas turi spustelėti mygtuką „patvirtinti pirkimą“. Patvirtinimas reiškia, kad Svetainėje pateiktas pasiūlymas priimtas. Patvirtinime nurodoma išsami informacija apie pasirinktas prekes, bendrą mokėtiną sumą, į kurią įeina prekės kaina ir pristatymo išlaidos, nurodytos Svetainėje.
 4. Mokėjimas. Pirkėjas gali rinktis iš Svetainėje pateiktų mokėjimo būdų ir, jei reikia, sumokėti visą pirkimo sumą, prekės kainą ir, jei taikytina, siuntimo išlaidas.
 5. Sutarties patvirtinimas. Atlikęs mokėjimą, klientas gaus el. laišką su informacija apie užsakymą, už prekę sumokėta kaina ir pirkimo sutarties kopija.
 6. Prekės pristatymas. „YODEYMA“ pristatys prekę per Svetainėje nurodytą laikotarpį.

 

 1. Siūlomos prekės

 

„YODEYMA“ parduoda bendrovės gaminamus parfumerijos ir kosmetikos produktus, kurie tinkamai identifikuoti „YODEYMA“ priklausančiais registruotais prekės ženklais.

 

„YODEYMA“ siūlomi produktai rodomi Svetainėje. Čia galima rasti išsamios informacijos apie produktus, jų pagrindines savybes, pateikimą, turinį ir kainą, taip pat mažiausią tam tikrų produktų, kuriuos reikia įsigyti, vienetų skaičių. Prieš pateikdamas užsakymą, pirkėjas turi perskaityti šią informaciją.

 

„YODEYMA“ siūlomos prekės tam tikru metu gali būti neparduodamos. Jei „YODEYMA“ nebeturi siūlomos prekės ir ši situacija turi įtakos pirkėjui, „YODEYMA“ nedelsdama susisieks su pirkėju ir informuos jį apie situaciją. Pirkėjas gali nuspręsti atšaukti užsakymą, pasirinkti kitą prekę arba laukti, kol prekė bus atvežta. Pastaruoju atveju pirkėjas bus informuotas apie apytikslę laukimo trukmę. Jei užsakymas atšaukiamas, „YODEYMA“ nedelsdama grąžins visą pirkėjo sumokėtą sumą už pirkinį.

 

 1. Kaina

 

„YODEYMA“ siūlomų prekių kaina pateikiama be mokesčių ir nurodoma eurais. Specialūs pasiūlymai galioja Svetainėje nurodytomis dienomis ir priklauso nuo turimų atsargų.

 

„YODEYMA“ informuos pirkėją apie visą už užsakymą mokėtiną sumą prieš patvirtinant pirkimą ir pateiks įsigytų prekių kainos, mokesčių sumos ir siuntimo išlaidų suvestinę, kad pirkėjas žinotų visą informaciją apie pirkinį prieš patvirtindamas užsakymą.

 

 1. Prekių siuntimo išlaidos

 

Prieš patvirtindama pirkinį, „YODEYMA“ informuos pirkėją apie įsigytų prekių siuntimo išlaidas ir minimalią pirkimo sumą, nuo kurios prekės pristatomos nemokamai.

 

Informacija apie siuntimo išlaidas svetainėje pateikiama automatiškai. Pasirinkus vieną iš „YODEYMA“ siūlomų prekių, programa parodys jos kainą ir siuntimo išlaidas.

 

 1. Pasiūlymo priėmimas

 

Patvirtindamas užsakymą, pirkėjas sutinka su pasiūlymu ir įsipareigoja užsiregistruoti ir mokėti „YODEYMA“ Svetainėje. Baigus šį procesą, „YODEYMA“ išsiųs pirkėjui el. laišką su užsakymo patvirtinimu ir jame pateiks išsamią informaciją apie įsigytas prekes, kainos suvestinę ir pirkimo sutarties kopiją. Pristačius įsigytas prekes, pirkėjui bus įteikta sąskaita-faktūra.

 

 1. Mokėjimas

 

Pirkėjas gali atlikti mokėjimą pasirinkdamas iš įvairių metodų, siūlomų „YODEYMA“ Svetainėje: atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui, apmokėjimas per „Paypal“ ir kredito arba debeto kortelėmis.

 

Pirkėjo apmokėjimą būtina gauti prieš išsiunčiant prekes. „YODEYMA“ nepristatys jokios prekės, už kurią nesumokėta visa suma eurais, nurodyta užsakymo formoje ir patvirtinta pirkėjo.

 

Pirkėjas „YODEYMA“ garantuoja, kad gavo reikiamą leidimą naudoti pasirinktą mokėjimo metodą. Jei pirkėjas visiškai ar iš dalies pažeis mokėjimo prievolę, sutartis bus nutraukta.

 

 1. Prekių pristatymas

 

„YODEYMA“ pristatys prekes pirkėjo nurodytu adresu per Svetainėje nurodytą terminą (nuo 48 iki 72 valandų), skaičiuojamą nuo kalendorinės dienos po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo.

 

Priimdamas pristatymą, pirkėjas turi priimti prekes ir patikrinti, ar jos atitinka užsakymą. Jei pirkėjas atsisako priimti prekes be pateisinamos priežasties, „YODEYMA“ gali atsisakyti sutarties ir klientas privalės atlyginti visą žalą ar nuostolius dėl pavėluotai gautų prekių.

 

Grąžinimo adresas, siunčiant iš Lietuvos: „No Limit“ Sp.z o. o.

Oddział Pruszków

Promyka 153

05-800 Pruszków

Lenkija

 

 1. Prekių patikrinimas, kurį atlieka pirkėjas

 

Gavęs prekių pristatymą, pirkėjas turi patikrinti, ar prekės atitinka užsakyme nurodytą kiekį ir kokybę, neturi trūkumų ar gedimų. Jei prekės turi minėtų trūkumų, pirkėjui suteikiamas 4 dienų terminas pateikti pretenziją „YODEYMA“ šiuo el. pašto adresu: [servicioprofesional@yodeyma.com] arba paskambinus nemokamu telefono numeriu: [+ 370 8 800 33 082]. Aptarnavimo valandos: [pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 iki 19 val.].

 

Be to, jei kuri nors iš prekių gabenant buvo pažeista arba sugadinta, pirkėjas gali reikalauti nemokamai ją pakeisti tinkamiausiomis pardavimo sąlygomis. Grąžinimą galima tvarkyti „Yodeyma“ specialistams skirtoje Svetainės dalyje. Jei prekių, kurias prašoma pakeisti, nebėra, pirkėjas gali pasirinkti atgauti už šias prekes sumokėtą sumą.

 

 1. Produkto garantija

 

„YODEYMA“ atsakinga už visus prekių trūkumus dvejų metų laikotarpiui.

 

Jei pirkėjas išreiškia savo nepasitenkinimą įsigytomis prekėmis dėl to, kad jos neatitinka „YODEYMA“ pasiūlyme nurodyto aprašymo, sąlygų ir kokybės, t. y. nėra tinkamos naudoti, turi kokybės ar pateikimo trūkumų arba kitaip skiriasi nuo Svetainėje pateiktame pasiūlyme nurodytos prekės informacijos, pirkėjas gali prašyti, kad „YODEYMA“ pakeistų prekę, sumažintų jos kainą arba nutrauktų sutartį.

 

Prekės keitimas. Jei pirkėjas pasirenka prekės keitimą, „YODEYMA“ paima prekę, kuria pirkėjas nepatenkintas, ir pakeičia ją pirkėjo nurodyta preke bei pristato ją nemokamai.

 

Klientas gali pateikti prašymą ar skundą tiesiogiai „YODEYMA“, išsiųsdamas el. laišką šiuo el. pašto adresu: lithuania@yodeyma.com, paaiškindamas skundo priežastis ir pateikdamas norimą prašymą.

 

 1. Intelektinė nuosavybė

 

„YODEYMA“ Svetainė ir visi joje esantys grafiniai elementai, taip pat registruoti žodiniai, grafiniai ar trimačiai prekių ženklai, registruoti dizainai ir modeliai, logotipai, fiksuoti ar judantys grafiniai vaizdai išimtinai priklauso bendrovei. Tai, kad pirkėjas naudojasi Svetaine, nereiškia, kad jam suteikiamas leidimas ar licencija naudoti elementus, apsaugotus „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis. Pirkėjui griežtai draudžiama kopijuoti, platinti, skelbti, tvarkyti, manipuliuoti, keisti, modifikuoti ar kitaip naudoti apsaugotą turinį.

 

Pirkėjas, įsigydamas „YODEYMA“ prekes tam, kad vėliau jas parduotų ir platintų, neįgauna teisės naudoti bendrovės registruotus prekių ir skiriamuosius ženklus, taip pat dizainą ir kitą turinį, apsaugotą pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, įskaitant domeno vardą.

 

Pirkėjas privalo nenaudoti elementų, apsaugotų pramoninėmis ir intelektinėmis nuosavybės teisėmis, jų nekopijuoti, jais nemanipuliuoti ir jų nekeisti jokiu būdu, dėl kurio galėtų kilti įtarimų, kad pirkėją ir „YODEYMA“ sieja santykiai.

 

Griežtai draudžiama naudoti registruotus „YODEYMA“ prekių ženklus: žodinius elementus, grafinį vaizdą ar logotipą. Pirkėjas jokiu būdu negali tiesiogiai ar netiesiogiai naudoti „YODEYMA“ skiriamųjų ženklų. Pirkėjas negali naudoti registruotų prekių ženklų ar kitų juos primenančių ženklų teikdamas paraišką registruoti domeno vardą, taip pat pirkėjas negali naudoti „YODEYMA“ skiriamųjų ženklų kaip identifikuojančio elemento savo interneto svetainėje, parduotuvės ženkle, reklaminėse brošiūrose ar skelbimuose arba įmonės dokumentuose (sąskaitose-faktūrose, pristatymo dokumentuose, kvituose ir kt.).

 

Jei pirkėjas neturi išankstinio rašytinio „YODEYMA“ leidimo, jis negali naudoti jokių elementų, apsaugotų „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, pavyzdžiui: prekių ženklų, dizaino, modelių ar logotipų, atvaizdų, domeno vardo, tekstų, vaizdo įrašų ar bet kurio iš bendrovės elementų. Pirkėjas negali kopijuoti ar naudoti elementų, saugomų pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisėmis, taip, kad sudarytų įspūdį, jog naudojamasi „YODEYMA“ prestižu ir reputacija.

 

Nesilaikant šio įsipareigojimo, pažeidžiamos „YODEYMA“ pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisės ir dėl to nutraukiami prekybos santykiai bei imamasi teisinių veiksmų dėl išimtinių teisių pažeidimo ir nesąžiningos konkurencijos. Pirkėjas bus atsakingas už visą „YODEYMA“ padarytą žalą (ir turės sumokėti pakankamą kompensaciją), įskaitant žalą, atsiradusią dėl neteisėto praturtėjimo.

 

 

 1. Sutarties sudarymo vieta

 

Remiantis Įstatymo Nr. 34/2002 29 straipsnio nuostatomis, elektroninėmis priemonėmis sudaromos sutartys, kurių šalimi yra vartotojas, laikomos sudarytomis toje vietoje, kur yra įprastinė vartotojo gyvenamoji vieta. Laikoma, kad verslininkų ar specialistų elektroniniu būdu sudarytos sutartys yra sudarytos toje vietoje, kur yra paslaugų teikėjo įmonė.

 

 1. Taikytina teisė

 

Taikoma Ispanijos teisė, ypač 1885 m. rugpjūčio 22 d. karališkasis potvarkis, kuriuo paskelbtas Ispanijos prekybos kodeksas; 1998 m. balandžio 13 d. 7-asis įstatymas dėl bendrųjų sutartinių sąlygų; 2002 m. liepos 11 d. 34-asis įstatymas dėl informacinės visuomenės paslaugų ir elektroninės prekybos; 1991 m. sausio 10 d. 3-asis įstatymas dėl nesąžiningos konkurencijos, ir šiai sutarčiai taikomi Ispanijos ir Europos Sąjungos reglamentai dėl pramoninės ir intelektinės nuosavybės.

 

 1. Taikytina jurisdikcija

 

„YODEYMA“ pareiškia siekį visus galimus nesutarimus ar ginčus su pirkėju išspręsti taikiu neteisminiu susitarimu. Jei šio susitarimo pasiekti nepavyksta, pirkėjas sutinka perduoti ginčą Madrido teismams ir tribunolams ir aiškiai atsisako bet kurios kitos taikytinos jurisdikcijos.