Piegāde 48/72h BEZMAKSAS piegāde no 39€ Drošs maksājums Bezmaksas tālrunis 8000 52 80 / 8000 52 82

OFICIĀLĀ KOMUNIKĀCIJA

Rakstām, lai informētu, ka no 2022. gada 1. marta Eiropas Komisija saskaņā ar regulu 2022/135 groza noteikumus, kas skar visu kosmētikas un parfimērijas tirgu Eiropā.

Šī iemesla dēļ, piemērojot minētos noteikumu un izpildot jaunās regulas prasības, šīs smaržas ir pārveidotas: Acqua per uomo, Dela, Harpina, Marcha, Platinum, Sexy rose, Agua fresca, Delice, Hola for her, Marcha men, Power, Sophisticate men, Aroma, Élet, il, Miseho, Power woman, Stylo, Atrapame, Escitia, Ilvento, Morfeo, Prive, Stylo men, Azx, Esencia, Insinue, Nicolas for her, Prosa, Sublime, Bella, Espacio, Instint, Nicolas White, Rafael davini, Sweet girl, Candy, Floral, Iris, Nota, Root, Temis, Dauro, Freshia, Junsui, Notion, Seduccion, Transparencia, Dauro for her, Fruit, Kiss me, Notion woman, Serenity, Vanity.

Tās, kas jau ir pārveidotas, varēsiet atpazīt pēc vārda “New” uz to iepakojuma. Tādējādi, ja Jūsu noliktavā ir kāds no vecajiem aromātiem, mēs to paņemsim un pēc tam vietā atgriezīsim jauno.

Yodeyma izmanto šo iespēju, lai pateiktos Jums par Jūsu lojalitāti un atjaunotu Jūsu apņemšanos turpināt piedāvāt Jums augstākās kvalitātes un inovatīvus produktus; mēs esam Jūsu rīcībā jebkurā jautājumā, kas Jums varētu rasties.