Piegāde 48/72h BEZMAKSAS piegāde no 39€ Drošs maksājums Bezmaksas tālrunis 8000 52 80 / 8000 52 82

JURIDISKAIS PAZIŅOJUMS

 

 1. Informācija par uzņēmumu

 

YODEYMA PARFUMS S.L. (turpmāk YODEYMA) ir uzņēmums, kas atbild par šo Web vietni. YODEYMA tika izveidota 1998. gada 29. oktobrī un reģistrēta Madrides Preču reģistra 8. nodaļā, 635144. lpp., Ar CIF numuru: B45441953 un juridisko adresi: Madride, iela Félix Boix ar numuru 7, 1. stāvs (28036).

Uzņēmums, kas ir atbildīgs par tiešsaistes produktu tirdzniecību Latvijas teritorijā , ir SAMBRA HEALTH & BEAUTY SP. Z o.o., turpmāk SAMBRA HEALTH & BEAUTY.

SAMBRA HEALTH & BEAUTY tika dibināts 2012. gada 8. martā un reģistrēts Nacionālās tiesas  Varšavas galvaspilsētas rajona tiesas reģistrā , XII Komerciālajā departamentā ar numuru KRS 0000413739, ar NIP numuru 5252528565 un ofisa adresi: Trębacka ielā 4, Varšava, 00-075.

 1. Kontaktinformācija

E-pasta adrese: latvia@yodeyma.com

Tālrunis: + 371 8000 52 82

Darba laiks:

 • No 1. septembra līdz 31. decembrim: No pirmdienas līdz piektdienai no 10:00 līdz 19:00
 • Pārējā laikā:No pirmdienas līdz ceturtdienai no 10:00 līdz 19:00 CET un piektdienās no 9:00 līdz 14:00 CET 

 

 1. Tīmekļa vietne

YODEYMA tīmekļa vietne (turpmāk saukta Tīmekļa vietne) ir elektroniska tirdzniecības platforma, kas ir pieejama interneta URL adresē http://www.yodeyma.com/latvia/lv/, un to var izmantot jebkura persona bez nepieciešamības iepriekš reģistrēties vai izpildīt citus nosacījumus.

YODEYMA Tīmekļa vietnē ir iespējams brīvi pārvietoties starp dažādām tās sadaļām, lai iegūtu informāciju par preču piedāvājumu, galvenajām īpašībām, cenu un pārdošanas nosacījumiem, bez maksas vai jebkādām saistībām.

 

 1. Intelektuālais īpašums

YODEYMA Tīmekļa vietne un tajā iekļautie grafiskie elementi, kā arī reģistrētās vārda, grafiskās vai trīsdimensiju zīmes, reģistrētie dizainparaugi un modeļi, logo, fiksēti vai kustīgi grafiskie attēli ir uzņēmuma īpašums. Tīmekļa vietnes izmantošana nedod klientam pilnvaras vai licenci izmantot elementus, kas ir aizsargāti ar YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām. Klientam ir stingri aizliegts izgatavot aizsargātā satura kopijas, izplatīt, publicēt, modificēt, izmainīt vai kā citādi lietot to.

YODEYMA preču iegāde to tālākpārdošanai un izplatīšanai nedod klientam tiesības vai licenci izmantot uzņēmuma reģistrētās preču zīmes un atšķirības zīmes, nedz dizainparaugus un citu saturu, kas ir aizsargāts ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām, tostarp domēna nosaukumu.

Klientam ir aizliegts izmantot ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātos elementus un kopēt, modificēt vai jebkādā veidā izmainīt tos veidā, kas varētu radīt iespaidu, ka starp klientu un YODEYMA pastāv jebkādas attiecības vai saistība.

YODEYMA reģistrēto preču zīmju izmantošana, tostarp vārdisko elementu un grafisko elementu vai logo izmantošana, ir stingri aizliegta, klientam ir aizliegts tieši vai netieši jebkādā veidā izmantot YODEYMA atšķirības zīmes. Klientam ir aizliegts izmantot reģistrētās preču zīmes vai jebkuras citas tām līdzīgas zīmes, lai pieteiktos domēna vārda reģistrācijai, un ir aizliegts izmantot YODEYMA atšķirības zīmes kā klientu identificējošu elementu savā tīmekļa vietnē, veikala izkārtnē, reklāmas brošūrās vai reklāmās, vai uzņēmuma dokumentos (rēķinos, piegādes pavadzīmēs, čekos u.c.).

Izņemot, ja klients ir saņēmis iepriekšēju rakstisku YODEYMA atļauju, klientam ir aizliegts izmantot jebkurus ar YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātus elementus, piemēram: preču zīmes, dizainparaugus, modeļus vai logo, attēlus, domēna nosaukumu, tekstu, video vai jebkurus citus uzņēmuma elementus. Klientam ir aizliegts kopēt vai izmantot ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātos elementus veidā, kas varētu būt saistīts ar YODEYMA prestiža un reputācijas izmantošanu.

Šī pienākuma pārkāpums uzskatāms par YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kā rezultātā tiks izbeigtas komerciālās attiecības, un tiks uzsākta tiesvedība par ekskluzīvo tiesību pārkāpumu un negodīgu konkurenci. Klients būs atbildīgs var visiem YODEYMA nodarītajiem zaudējumiem, tostarp atbilstošas kompensācijas samaksu un zaudējumiem, kas izriet no nelikumīgas piesavināšanās.

 

 1. Pirmslīguma informācija

 5.1 Nosacījumi, lai veiktu pirkumus Tīmekļa vietnē

Vecums. Personai, kura vēlas iegādāties preces YODEYMA Tīmekļa vietnē jābūt vismaz 18 gadus vecai. Nepilngadīgajiem jāsaņem iepriekšēja atļauja no vecākiem, aizbildņiem vai likumiskajiem pārstāvjiem, kuri uzņemas atbildību par visām darbībām, ko veic viņu aprūpē esošās nepilngadīgās personas.

Svarīgi: lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams reģistrēties Tīmekļa vietnē un veikt apmaksu.

Reģistrācija. Klientam jāievada savi identifikācijas dati un adrese vai pasta kastītes adrese, uz kuru YODEYMA piegādā iegādātās Preces.

Apmaksa. Klients saņems informāciju par savu pasūtījumu un summu, kas jāapmaksā pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Lai veiktu pirkumu, Klientam jāapstiprina cena, prece un piegādes nosacījumi. Pirms veikt apmaksu, Klients var izvēlēties starp Tīmekļa vietnē pieejamiem apmaksas veidiem.

5.2 Pirkuma veikšana Tīmekļa vietnē. Klientam jāveic šādas darbības, lai iegādātos preces YODEYMA Tīmekļa vietnē:

 1. Aplūkojiet YODEYMA Preču piedāvājumu Tīmekļa vietnē, kur norādīta katras preces cena, izskats, daudzums vai saturs, kā arī preces galvenās īpašības, piegādes nosacījumi un piegādes maksa. Uz dažām precēm attiecas noteikti nosacījumi, piemēram, nepieciešams iegādāties noteiktu preču skaitu vai precei noteikts minimālais pasūtījuma apjoms.
 2. Preču izvēle. Klientam jāizvēlas preces, noklikšķinot uz pogas “pirkt”, šādā veidā izvēlētā prece tiks pievienota iepirkumu grozam un lietotnē tiks parādīta informācija par cenu, ieskaitot nodokļus un piegādes izmaksas. Klients var izvēlēties pabeigt pirkumu, atlasot iespēju “doties uz kasi”, vai turpināt pārlūkošanu, lai pievienotu grozam citus pirkumus.
 3. Piedāvājuma apstiprināšana. Klientam jānoklikšķina poga “apstiprināt pirkumu”, lai turpinātu procesu un veiktu pasūtījumu. Apstiprinājums nozīmē, ka tiek pieņemts Tīmekļa vietnē norādītais piedāvājums, attiecībā uz izvēlētās preces informāciju, kopējo summu apmaksai, ieskaitot preces cenu un piegādes izmaksas, kā norādīts Tīmekļa vietnē.
 4. Reģistrācija YODEYMA Tīmekļa vietnē. Lai pabeigtu pirkumu, Klientam jāreģistrējas Tīmekļa vietnē, norādot savus datus Tīmekļa vietnē atrodamajā veidlapā, pēc tam Klients saņems piekļuves kodu, kas ļauj identificēt pircēju un ko Klients varēs izmantot, veicot turpmākos pirkumus, bez atkārtotas reģistrācijas.
 5. Apmaksa. Klients var izvēlēties starp Tīmekļa vietnē piedāvātajām apmaksas iespējām un samaksāt visu pirkuma summu, Preces cenu un piegādes maksu, kur tā tiek piemērota.
 6. Līguma apstiprinājums. Kad apmaksa ir veikta, Klients saņems e-pastu, kurā norādīta informācija par pasūtījumu, samaksātā pirkuma cena un iekļauts Pirkuma līgums, kas ietver atteikuma veidlapu.
 7. Preces piegāde. YODEYMA veic preces piegādi Tīmekļa vietnē norādītajā periodā.

 

 1. Piedāvātās preces

YODEYMA pārdod uzņēmuma ražotās parfimērijas preces, kas ir pienācīgi identificētas, izmantojot YODEYMA piederošas reģistrētās preču zīmes.

YODEYMA piedāvātās preces ir atainotas Tīmekļa vietnē, kur ir atrodama detalizēta informācija par šīm precēm, to galvenajām funkcijām, to izskatu, saturu un cenu, ka arī minimālo preču skaitu pirkumā (dažām precēm). Klientam jāizlasa šī informācija pirms pasūtījuma veikšanas.

YODEYMA piedāvāto preču krājums var mainīties. Ja YODEYMA beidzas jebkuras piedāvātās preces krājumi un šī situācija ietekmē Klientu, YODEYMA nekavējoties sazināsies ar šo Klientu, lai informētu par situāciju. Klients var izvēlēties atcelt pasūtījumu, izvēlēties citu preci vai gaidīt prece atkal parādās noliktavā, šādā gadījumā Klients tiks informēts par aptuveno gaidīšanas laiku. Ja pasūtījums tiek atcelts, YODEYMA nekavējoties atgriezīs visu klienta samaksāto summu par veikto pirkumu.

 

 1. Cena

YODEYMA piedāvāto preču cenas ir norādīta ar PVN un ir izteiktas eiro. Īpašie piedāvājumi ir spēkā Tīmekļa vietnē norādītajos datumos un ir atkarīgi no preču skaita noliktavā.

 

YODEYMA informēs klientu par kopējo summu apmaksai, pirms pasūtījuma apstiprināšanas, norādot iegādāto preču sarakstu, nodokļu summu un piegādes cenu, lai klientam būtu zināmas pirkuma detaļas pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

 

 1. Preču piegādes maksa

Pirms pirkuma apstiprināšanas, YODEYMA informēs klientu par iegādāto preču piegādes maksu un minimālo pirkuma summu, kas nepieciešama, lai saņemtu bezmaksas piegādi.

Informācija par piegādes maksu tiek automātiski sniegta tīmekļa vietnē. Lietotne norāda preces cenu un piegādes maksu, izvēloties vienu no YODEYMA piedāvātajām precēm.

 1. Piedāvājuma apstiprināšana.

Klienta pasūtījuma apstiprinājums uzskatāms par piedāvājuma apstiprinājumu un rada pienākumu reģistrēties un veikt apmaksu YODEYMA Tīmekļa vietnē. Pēc šī procesa pabeigšanas, YODEYMA nosūta klientam pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu, kurā norādīta informācija par iegādātajām precēm, informāciju par cenām un pirkuma līguma kopiju. Klients saņems preču pirkuma rēķinu preču piegādes brīdī.

 

 1. Apmaksa

 Klients var veikt apmaksu, izvēloties no YODEYMA Tīmekļa vietnē piedāvātajām apmaksas metodēm:

Skaidrā naudā piegādes brīdī;

PayPal un

Kredītkarte vai debetkarte.

Klientam jāveic samaksa pirms preču piegādes. YODEYMA nepiegādā nevienu preci, kas nav pilnībā apmaksāta eiro valūtā saskaņā ar klienta pasūtījuma veidlapā norādīto summu.

Klients garantē YODEYMA, ka ir saņēmis nepieciešamo pilnvarojumu izmantot izvēlēto apmaksas metodi. Klientam pilnībā vai daļēji nepildot apmaksas pienākumu, līgums tiek atcelts.

 1. Preces piegāde 

YODEYMA piegādā preces klienta norādītajā adresē Tīmekļa vietnē norādītajā termiņā, kas var būt no 48 līdz 72 stundām, skaitot no nākamās kalendārās dienas pēc apstiprināšanas datuma un pasūtījuma apmaksas. Piegādes brīdī klientam jāpieņem preces un jāpārbauda to atbilstība pasūtījumam. 

 

 1. Atteikuma tiesības 

Atteikuma tiesības. Klientam ir tiesības atteikties no pirkuma līguma 14 kalendāro dienu laikā bez pamatojuma. Atteikuma termiņš ir 14 kalendārās dienas no dienas, kad Klients ir saņēmis preces.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Klients var izmantot atteikuma veidlapu, ko YODEYMA ir nosūtījusi e-pastā kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, nosūtot to uz šādu e-pasta adresi: latvia@yodeyma.com, vai arī izdrukāt to un nosūtīt to pa pastu uz YODEYMA adresi.

Klients var izmantot atteikuma veidlapu, kas ir pieejama Tīmekļa vietnē, noklikšķinot uz šīs saites: 

https://www.yodeyma.com/Formulario_devoluciones_lv.pdf

Apstiprinājums. YODEYMA nosūta Klientam e-pastu, apstiprinot atteikuma dokumenta saņemšanu un ka tas ticis iesniegts 14 dienu laikā. 

Preces atgriešana. Klients nekavējoties veic Preču atgriešanu, tiklīdz ir saņēmis YODEYMA apstiprinājumu un, jebkurā gadījumā, atgriež preces 14 kalendāro dienu laikā no atteikuma iesniegšanas YODEYMA. Termiņš uzskatāms par ievērotu, ja Klients ir atgriezis pasūtījumu pirms šī perioda beigām. 

Klients atgriež preces YODEYMA uz sava rēķina pa pastu vai citā veidā pēc saviem ieskatiem. 

Preču atgriešanas adrese Latvijas klientiem ir:

No Limit Sp.z o. o.

Oddział Pruszków

Promyka 153

05-800 Pruszków

Polija

Klients var atgriezt neatvērtas preces, kas nav lietotas vai pārbaudītas, nevainojamā, tirdzniecībai derīgā stāvoklī to oriģinālajā iepakojumā kopā ar visiem informatīvajiem dokumentiem. Pretējā gadījumā Klients ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos. 

Atgriešanas izmaksas. Klients sedz preču atgriešanas izdevumus. YODEYMA informē Klientu par sūtījuma izmaksām saskaņā ar tarifiem, kas publicēti šeit: https://www.venipak.lv/ vai http://en.nolimit.lv/. YODEYMA nepieņem sūtījumus, kas jāsaņem kravas savākšanas punktos.

Samaksātās summas atmaksa. YODEYMA atmaksā Klientam pilnu par Precēm samaksāto summu bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā 14 dienu laikā no atgriezto Preču saņemšanas dienas. 

YODEYMA veic atmaksu, izmantojot tos pašus apmaksas līdzekļus, ko Klients izmantojis sākotnējā darījuma apmaksai, izņemot, ja atmaksa nav iespējama ar šādu apmaksas līdzekli. Gadījumā, ja prece ir apmaksāta skaidrā naudā saņemšanas brīdī, summa tiek atmaksāta uz Klienta norādīto Klienta bankas kontu. Klientam nerodas nekādas izmaksas atmaksas rezultātā. Atmaksa tiek veikta 14 kalendāro dienu laikā no atgrieztā sūtījumā saņemšanas dienas. 

 1. Preču garantija 

YODEYMA uzņemas atbildību par jebkuru preču defektu un garantijas periods ir divi gadi.

Ja klients pauž savu neapmierinātību ar iegādātajām precēm, jo tās neatbilst aprakstam vai YODEYMA piedāvājumā norādītajai kvalitātei, tostarp par precēm, kas nav piemērotas lietošanai, jo ir bojātas vai ir sliktas kvalitātes, izskatās slikti vai pastāv jebkādi citi apstākļi, kas atšķiras no tīmekļa vietnes piedāvājumā norādītās informācijas, klients var pieprasīt YODEYMA aizstāt preci, samazināt cenu vai izbeigt līgumu.

Preces aizstāšana. Ja klients izvēlas aizstāt preci, YODEYMA paņem preci, ar kuru klients nav apmierināts, no klienta un aizstāj to ar klienta norādīto preci, veicot bezmaksas piegādi.

 

Klients var iesniegt pieprasījumu vai sūdzību tieši YODEYMA, nosūtot e-pastu uz šādu e-pasta adresi: latvia@yodeyma.com, paskaidrojot sūdzības iemeslus un aprakstot savu pieprasījumu. 

 1. Pretenziju veidlapa

YODEYMA informē Klientu, ka tās birojos Madridē, calle Félix Boix number 7, 1º (28036), ir pieejamas Pretenziju veidlapas, ko Klients var izmantot bez maksas biroja darba laikā: No pirmdienas līdz ceturtdienai no 10 līdz 19:00 CET un piektdienās no 9:00 līdz 14:00 CET.

Netiek ierobežotas Klienta tiesības iesniegt pretenziju citā formātā un vēršoties pie kompetentās patērētāju tiesību aizsardzības iestādes, asociācijas vai valsts iestādes Klienta dzīvesvietā.

 1. Ētikas kodekss

 Turklāt, rekomendējam, ka varat piekļūt Eiropas Savienības tiešsaistes strīdu izšķiršanas platforma, izmantojot šo saiti: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.home2.show

 1. Piemērojamie tiesību akti 

Šim līgumam tiek piemēroti Latvijas tiesību aktu noteikumi un, jo īpaši, Latvijas Republikas 1999. gada 18. marta Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Eiropas Savienības regulas, kas reglamentē rūpniecisko un intelektuālo tiesību aizsardzību.

 1. Līguma noslēgšanas vieta. 

Tiek pieņemts, ka elektroniski noslēgti līgumi, kur patērētājs ir viena no līgumslēdzējām pusēm, ir noslēgti klienta pastāvīgās dzīvesvietas vietā. Tiek pieņemts, ka Uzņēmēju vai Profesionāļu noslēgto līgumu noslēgšanas vieta ir pakalpojumu sniedzēja atrašanās vieta.

 1. Strīdu risināšanas kārtība. 

YODEYMA apliecina savu nolūku risināt visas nesaskaņas vai strīdus, kas varētu rasties attiecībās ar klientu, savstarpēju sarunu vai ārpustiesas vienošanās ceļā, izmantojot patērētāju šķīrējtiesu sistēmu.

 

PRIVĀTUMA POLITIKA

Pasūtījuma veidlapā norādītie personas dati tiks izmantoti pasūtījuma apstrādei. Veicot pasūtījumu, Jūsu dati tiks iekļauti YODEYMA PARFUMS SL piederošā datnē ar mērķi atvieglot turpmāku pasūtījumu izdarīšanu un Jūs varēsiet atjaunināt šos datus, izmantojot tīmekļa vietnē pieejamās iespējas. Jūs varēsiet saņemt informāciju par YODEYMA kosmētikas un parfimērijas precēm un pakalpojumiem. Jūs varat izmantot savas tiesības piekļūt datiem, labot tos, apturēt vai iebilst pret to apstrādi jebkurā laikā, sazinoties ar YODEYMA klientu apkalpošanas nodaļu, izmantojot Kontaktu veidlapu tīmekļa vietnē, rakstot uz latvia@yodeyma.com vai šo adresi: C / Felix Boix 7- 28036 Madrid. Bankas informācija tiek saglabāta šim nolūkam radītā datu bāzē un tā netiek uzglabāta ilgāk kā pasūtījuma izdarīšanas brīdī, apmaksas veikšanas brīdī un līdz atteikuma termiņa iztecēšanai. Mūsu Privātuma un personas datu aizsardzības politika ir pieejama šeit: /saite/ 

 

SĪKDATŅU POLITIKA

YODEYMA PARFUMS, SL vēlas informēt, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai analizētu lietotāju darbību. Šī Sīkdatņu politika ir Tīmekļa vietnes ar domēna nosaukumu www.yodeyma.com un visu apakšdomēnu vai saistīto interneta lapu Privātuma politikas daļa. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus. Turpinot pārlūkot mūsu Tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu lietošanas noteikumus un Sīkdatņu politiku. YODEYMA var pārskatīt šos lietošanas noteikumus jebkurā laikā vai veikt jebkādas izmaiņas Tīmekļa vietnē pēc YODEYMA ieskatiem. Ņemot vērā, ka, izmantojot šīs Tīmekļa vietnes saturu un pakalpojumus, Jūs pieņemat šeit minētos nosacījumus, kā arī to turpmākās izmaiņas, mēs rekomendējam regulāri pārlasīt šo sadaļu, ja turpināt izmantot Tīmekļa vietni.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir datne, kas tiek lejupielādēta Jūsu datorā, kad Jūs piekļūstat noteiktām tīmekļa lapām. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei, cita starpā, saglabāt un iegūt informāciju par lietotāja pārlūkošanas paradumiem vai datoru un, atkarībā no informācijas, ko tās satur un tā, kā Jūs izmantojat savu datoru, tās var tikt izmantotas, lai atpazītu lietotāju.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzzinātu vairāk par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu saturu, un palīdzētu mums uzlabot lietotāju pieredzi, kad tie apmeklē tīmekļa vietni http://www.yodeyma.com/latvia/lv/.

Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas šajā tīmekļa vietnē un kas tās izmanto?

Šīs tīmekļa vietnes sīkdatņu iegūto informāciju apstrādā tīmekļa vietnes www.yodeyma.com publicētājs. Lietotne, ko mēs izmantojam, lai iegūtu un analizētu navigācijas informāciju ir: Google Analytics: www.google.com/analytics/ and www.google.es/intl/es/analytics/privacyoverview.html Šo lietotni izstrādā Google, kas sniedz mums mūsu lapas apmeklētāju analīzes pakalpojumus. Šis uzņēmums var izmantot šos datus, lai uzlabotu savus pakalpojumus un piedāvātu pakalpojumus citiem uzņēmumiem. Jūs varat uzzināt vairāk par šiem lietošanas veidiem, izmantojot piedāvāto saiti. Šis rīks neiegūst informāciju par lietotāju vārdu un uzvārdu vai adresi, no kuras lietotājs pieslēdzas vietnei. Iegūtā informācija ir saistīta, piemēram, ar apmeklēto lapu skaitu, valodu, sociālo tīklu, kurā tiek publicēti mūsu jaunumi, pilsētu, kurā reģistrēta lietotāja IP adrese, lietotāju skaitu, apmeklējumu biežumu un skaitu, apmeklējuma laiku, izmantoto pārlūkprogrammu, operatoru vai termināli, no kura veikts apmeklējums. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni, atklātu jaunas vajadzības un novērtētu veiktos uzlabojumus, lai sniegtu labākus pakalpojumus mūsu lietotājiem.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzskaitītu reklāmguvumus Google Adwords. Sīkdatne, kas tiek lejupielādēta lietotāja datorā, kas lietotājs aplūko vai uzklikšķina uz reklāmas, tiek dzēsta pēc 30 dienām. Šie pasākumi un fakts, ka Google izmanto dažādus serverus, lai izsekotu reklāmguvumus un meklēšanas rezultātus, aizsargā Jūsu privātumu. Šo sīkdatņu pakalpojumu sniedzējs ir Google. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots arī Google Adwords mārketinga rīks. Šis rīks ļauj publicēt Google Content Network reklāmas, balstoties uz lietotāju iepriekšējiem apmeklējumiem mūsu tīmekļa vietnē. Lai to panāktu, dažas mūsu tīmekļa vietnes lapas ietver mārketinga kodu vai iezīmi, kas konfigurē sīkdatnes, lai noteiktu, kāda reklāma tiks rādīta lietotājam, balstoties uz lietotāja navigāciju tīmekļa vietnē. Mārketinga saraksti tiek glabāti datu bāzē Google serveros, kur tiek glabāta visa sīkdatņu identifikācija, kas ir saistīta ar katru sarakstu vai interešu kategoriju. Attiecībā uz mārketinga sīkdatnēm, Jūs varat atspējot Google sīkdatnes, apmeklējot Google reklāmas atspējošanas lapu. Šīs sīkdatnes nodrošina Google. Mēs izmantojam arī “Doubleclick” sīkdatni. Šī sīkdatne ļauj mums parādīt trešo pušu (“Reklāmas serveru”) pārvaldītas reklāmas. Šo sīkdatni nodrošina Google.

Kā noraidīt sīkdatnes?

Lai atļautu, aplūkotu, bloķētu vai dzēstu Jūsu datorā instalētās sīkdatnes, Jūs varat konfigurēt Jūsu datorā instalētās pārlūkprogrammas iespējas. Piemēram, Jūs varat atrast informāciju par to, kā to izdarīt, ja izmantojat šādu pārlūkprogrammu:

Šī Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai atvieglotu navigāciju un uzlabotu lietotāju pieredzi. Tā kā ir nepieciešama informēta piekrišana, mēs izskaidrosim, kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kā tās atspējot.

 • Firefox: support.mozilla.org/en/kb/habilitar-y-desabilitar-cookies-que-los-sitios-we

 

 • Chrome: support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=es&answer=95647

 

 • Explorer: windows.microsoft.com/es-es/windows7/how-to-manage-cookies-in-internet-explorer-9

 

 • Safari: support.apple.com/kb/ph5042

 

 • Opera: help.opera.com/Windows/11.50/es-ES/cookies.html