Piegāde 48/72h BEZMAKSAS piegāde no 39€ Drošs maksājums Bezmaksas tālrunis 8000 52 80 / 8000 52 82

Juridiskais paziņojums

 1. Informācija par uzņēmumu

YODEYMA PARFUMS S.L. (turpmāk YODEYMA) ir uzņēmums, kas atbild par šo Web vietni. YODEYMA tika izveidota 1998. gada 29. oktobrī un reģistrēta Madrides Preču reģistra 8. nodaļā, 635144. lpp., Ar CIF numuru: B45441953 un juridisko adresi: Madride, iela Félix Boix ar numuru 7, 1. stāvs (28036).

Uzņēmums, kas ir atbildīgs par tiešsaistes produktu tirdzniecību Latvijas teritorijā , ir SAMBRA HEALTH & BEAUTY SP. Z o.o., turpmāk SAMBRA HEALTH & BEAUTY.

SAMBRA HEALTH & BEAUTY tika dibināts 2012. gada 8. martā un reģistrēts Nacionālās tiesas  Varšavas galvaspilsētas rajona tiesas reģistrā , XII Komerciālajā departamentā ar numuru KRS 0000413739, ar NIP numuru 5252528565 un ofisa adresi: Trębacka ielā 4, Varšava, 00-075.

 1. Kontaktinformācija

E-pasts: latvia@yodeyma.com

Tālr.: + 371 80005280

Darba laiks: No pirmdienas līdz piektdienai no 10:00 līdz 19:00.

 

 1. Tīmekļa vietne

 

YODEYMA Tīmekļa vietne (turpmāk saukta Tīmekļa vietne) ir e-komercijas platforma, kas ir pieejama tiešsaistē, URL adresē: http://pro.yodeyma.com/latvia/lv/, un ir pieejama ikvienam bez iepriekšējas pierakstīšanās vai citu nosacījumu izpildes.

 

YODEYMA Tīmekļa vietne ļauj cilvēkiem brīvi pārlūkot dažādas tās sadaļas, lai pilnīgi bez maksas un bez jebkādām saistībām atrastu informāciju par piedāvātajām precēm, to galvenajām īpašībām, cenām un pirkuma noteikumiem un nosacījumiem.

 

 1. Tīmekļa vietnes sadaļa profesionāļiem

 

YODEYMA tīmekļa vietne ietver īpaši izveidotu sadaļu profesionāļiem (turpmāk saukti Klienti), šai sadaļai iespējams piekļūt no URL adreses: http://pro.yodeyma.com/latvia/lv/ un tā tiek izmantota, lai saņemtu pasūtījumus un sniegtu personalizētu atbalstu mūsu profesionālajiem klientiem.

 

Profesionāļi ir fiziskas vai juridiskas personas, kuras iegādājas uzņēmuma ražotās YODEYMA preces tālākpārdošanai.

 

Lai sniegtu personalizētus pakalpojumus, piekļuve Tīmekļa vietnes sadaļai profesionāļiem ir paredzēta tikai profesionāļiem. Profesionāliem klientiem jāpieprasa piekļuve, zvanot: 900 181 535. Piekļuve ļauj pārvaldīt savus pasūtījumus, veikt maksājumus un pieprasīt naudas atmaksu, iesniedzot pieteikumu.

 

 1. Piekļuves Tīmekļa vietnes sadaļai profesionāļiem prasības

 

Klientam jāpiemīt atbilstošam juridiskam statusam, lai veiktu uzņēmējdarbību, un jāzina un jāapstiprina Vispārīgie līguma noteikumi un nosacījumi un Privātuma un datu aizsardzības politika, pirms pieteikties profesionāļiem paredzētajā sadaļā.

 

 1. Vispārīgo noteikumu un nosacījumu un Tīmekļa vietnes sadaļas profesionāļiem lietošanas noteikumu apstiprināšana

 

Klientu Tīmekļa vietnes lietošanu reglamentē Vispārīgie noteikumi un nosacījumu un Tīmekļa vietnes sadaļas profesionāļiem noteikumi un nosacījumi (turpmāk saukti VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI), kas norādīti tālāk. Lūdzu, rūpīgi izlasiet tos, jo piekļūšana Tīmekļa vietnei un tās satura izmantošana ir uzskatāma par pilnīgu šo noteikumu un nosacījumu apstiprinājumu.

 

Piekļuve Tīmekļa vietnes sadaļai profesionāļiem un tajā atrodamā informācija ir bez maksas, izņemot izmaksas, kas radušās, izmantojot telefona pieslēgumu un citus līdzekļus, kas tiek izmantoti, lai pieslēgtos vietnei.

 

Klienti, kuri izmanto Tīmekļa vietnes sadaļu profesionāļiem, apliecina, ka:

 

a)         Viņi ir pilngadīgas personas ar nepieciešamo juridisko tiesībspēju un rīcībspēju, lai noslēgtu līgumu saskaņā ar to dzīvesvietas valstī spēkā esošajiem vispārējiem līgumattiecības reglamentējošiem normatīviem aktiem, un viņiem ir atbilstoša juridiskā tiesībspēja un rīcībspēja, lai apstiprinātu šos noteikumus un nosacījumus, ko viņi nepārprotami pieņem, bez izņēmumiem, uzņemoties pilnu atbildību.

b)        Viņi ir iepriekš izlasījuši, saprot un pieņem VISPĀRĪGOS NOTEIKUMUS UN NOSACĪJUMUS un PRIVĀTUMA UN DATU AIZSARDZĪBAS POLITIKU.

c)         Izmantojot Tīmekļa vietnes sadaļu profesionāļiem, viņi pilnībā un nepārprotami pieņem zemāk norādītos noteikumus, uzņemoties pilnu atbildību par pilnīgu un/vai daļēju šo noteikumu pārkāpumu, un viņi apzinās šāda pārkāpuma gadījumā izrietošās sekas.

 

 1. VISPĀRĪGIE LĪGUMA NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

 

7.1   Prasības, lai veiktu pirkumu Tīmekļa vietnes sadaļā profesionāļiem.

 

Profesionāļi. Tīmekļa vietnes sadaļa profesionāļiem ir paredzēta fiziskām/juridiskām personām, kuras parasti nodarbojas ar uzņēmējdarbību, vai profesionāļiem, kuri iegādājas YODEYMA ražotās preces tālākpārdošanai (turpmāk saukti Klienti).

 

Vecums. Personai, kura vēlas veikt pirkumu YODEYMA tīmekļa vietnē, jābūt vismaz 18 gadus vecai un šai personai jābūt pilnai tiesībspējai un rīcībspējai veikt komerciālus darījumus.

 

Reģistrācija. Klients pieprasa piekļuvi Tīmekļa vietnes sadaļai profesionāļiem, zvanot pa tālruni +371 80005280, lai reģistrētos Tīmekļa vietnes sadaļā profesionāļiem, un norāda savus identifikācijas datus, adresi vai pasta kastītes adresi, kā arī informāciju, kas ir nepieciešama, lai identificētu vietu, uz kuru YODEYMA piegādā preces, ko iegādājas šis klients, kā arī visu informāciju, kas ir nepieciešama, lai izrakstītu rēķinu un veiktu samaksu par precēm.

 

Piedāvājuma apstiprināšana. Veicot pasūtījumu, klients saņem informāciju par preču cenu, tostarp informāciju par summām, kas ir jāapmaksā pirms šāda pasūtījuma apstiprināšanas. Klientam jāpieņem cenas, preces iegādes un piegādes noteikumi un nosacījumi, lai apstiprinātu pirkumu. Pirms apmaksas veikšanas, klients var izvēlēties starp Tīmekļa vietnē pieejamajām apmaksas metodēm.

 

7.2   Pirkuma veikšanas Tīmekļa vietnē procesa apraksts. Klientam jāveic šādas darbības, lai iegādātos preces YODEYMA Tīmekļa vietnē:

 

 1. Aplūkojiet YODEYMA piedāvātās un pārdotās preces Tīmekļa vietnē, kur norādīta katras preces cena, izskats, daudzums vai saturs un galvenās īpašības, kā arī piegādes noteikumi un nosacījumi un piegādes maksa. Uz dažām precēm attiecas īpaši noteikumi un nosacījumi, piemēram, noteikta preču skaita iegāde vai minimālā pasūtījuma summa katrā pirkumā.
 2. Preču izvēle. Klientam jāizvēlas preces, noklikšķinot uz pogas “pirkt”, šādā veidā izvēlētā prece tiks pievienota iepirkumu grozam un lietotnē tiks parādīta informācija par cenu, ieskaitot nodokļus un piegādes izmaksas. Klients var izvēlēties pabeigt pirkumu, atlasot iespēju “doties uz kasi”, vai turpināt pārlūkošanu, lai pievienotu grozam citus pirkumus.
 3. Piedāvājuma apstiprināšana. Klientam jānoklikšķina poga “apstiprināt pirkumu”, lai turpinātu procesu un veiktu pasūtījumu. Apstiprinājums nozīmē, ka tiek pieņemts Tīmekļa vietnē norādītais piedāvājums, attiecībā uz izvēlētās preces informāciju, kopējo summu apmaksai, ieskaitot preces cenu un piegādes izmaksas, kā norādīts Tīmekļa vietnē.
 4. Apmaksa. Klients var izvēlēties starp Tīmekļa vietnē pieejamām apmaksas iespējām un Klientam jāveic pilnas pirkuma cenas apmaksa - preces cena un piegādes izmaksas, kad tās piemērojamas.
 5. Informācija par Līgumu. Pēc apmaksas veikšanas, Klients saņems e-pastu, kurā norādīta informācija par pasūtījumu, samaksātā pirkuma cena un pirkuma līguma kopija.
 6. Preces piegāde. YODEYMA piegādās preci Tīmekļa vietnē norādītajā periodā.

 

 1. Piedāvātās preces.

 

YODEYMA pārdod uzņēmuma ražotās parfimērijas un kosmētikas preces, kas ir pienācīgi identificētas, izmantojot YODEYMA piederošas reģistrētās preču zīmes.

 

YODEYMA piedāvātās preces ir atainotas Tīmekļa vietnē, kur ir atrodama detalizēta informācija par šīm precēm, to galvenajām funkcijām, to izskatu, saturu un cenu, ka arī minimālo preču skaitu pirkumā (dažām precēm). Klientam jāizlasa šī informācija pirms pasūtījuma veikšanas.

 

YODEYMA piedāvāto preču krājums dažkārt var mainīties. Ja YODEYMA beidzas jebkuras piedāvātās preces krājumi un šī situācija ietekmē Klientu, YODEYMA nekavējoties sazināsies ar šo Klientu, lai informētu par situāciju. Klients var izvēlēties atcelt pasūtījumu, izvēlēties citu preci vai gaidīt, līdz prece atkal parādās noliktavā, šādā gadījumā Klients tiks informēts par aptuveno gaidīšanas laiku. Ja pasūtījums tiek atcelts, YODEYMA nekavējoties atgriezīs visu klienta samaksāto summu par veikto pirkumu.

 

 1. Cena

 

YODEYMA piedāvāto preču norādītā cena neietver nodokļus un ir izteikta eiro. Īpašie piedāvājumi ir spēkā Tīmekļa vietnē norādītajos datumos un ir atkarīgi no preču skaita noliktavā.

 

YODEYMA informēs klientu par kopējo summu apmaksai, pirms pasūtījuma apstiprināšanas, norādot iegādāto preču sarakstu, nodokļu summu un piegādes cenu, lai klientam būtu zināmas pirkuma detaļas pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

 

 1. Preču piegādes maksa

 

Pirms pirkuma apstiprināšanas, YODEYMA informēs klientu par iegādāto preču piegādes maksu un minimālo pirkuma summu, kas nepieciešama, lai saņemtu bezmaksas piegādi.

 

Informācija par piegādes maksu tiek automātiski sniegta tīmekļa vietnē. Lietotne norāda preces cenu un piegādes maksu, izvēloties vienu no YODEYMA piedāvātajām precēm.

 

 1. Piedāvājuma apstiprināšana.

 

Klienta pasūtījuma apstiprinājums uzskatāms par piedāvājuma apstiprinājumu un pienākumu reģistrēties un veikt apmaksu YODEYMA Tīmekļa vietnē. Pēc šī procesa pabeigšanas, YODEYMA nosūta klientam pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu, kurā norādīta informācija par iegādātajām precēm, informāciju par cenām un pirkuma līguma kopiju. Klients saņems preču pirkuma rēķinu preču piegādes brīdī.

 

 1. Apmaksa

 

Klients var veikt apmaksu, izvēloties no YODEYMA Tīmekļa vietnē piedāvātajām apmaksas metodēm: Skaidrā naudā piegādes brīdī; PayPal vai ar kredītkarti vai debetkarti.

 

Klientam jāveic samaksa, lai preces tiktu piegādātas. YODEYMA nepiegādā nevienu preci, kas nav pilnībā apmaksāta eiro valūtā saskaņā ar klienta pasūtījuma veidlapā norādīto summu.

 

Klients garantē YODEYMA, ka ir saņēmis nepieciešamo pilnvarojumu izmantot izvēlēto apmaksas metodi. Klientam pilnībā vai daļēji nepildot apmaksas pienākumu, līgums tiek atcelts.

 

 1. Preču piegāde

 

YODEYMA piegādā preces klienta norādītajā adresē Tīmekļa vietnē norādītajā termiņā, kas var būt no 48 līdz 72 stundām, skaitot no nākamās kalendārās dienas pēc apstiprināšanas datuma un pasūtījuma apmaksas.

 

Piegādes brīdī klientam jāpieņem preces un jāpārbauda to atbilstība pasūtījumam. Ja klients bez pamatota iemesla atsakās pieņemt preces, YODEYMA ir tiesības atcelt līgumu un klientam ir pienākums segt visu kaitējumu vai zaudējumus, kas radušies preču pieņemšanas aizkavēšanās rezultātā.

 

Preču atgriešanas adrese Latvijai ir: No Limit Sp.z o. o.

Oddział Pruszków

Promyka 153

05-800 Pruszków

Polija

 

 

 

 1. Klienta veiktā preču pārbaude

 

Preču piegādes brīdī klientam ir jāpārbauda, vai preču daudzums un kvalitāte atbilst pasūtījumam, un ka precēm nav trūkumu vai bojājumu. Ja precēm ir kāds no iepriekš minētajiem trūkumiem, klientam 4 dienu laikā ir tiesības iesniegt sūdzību YODEYMA, nosūtot to uz e-pasta adresi [servicioprofesional@yodeyma.com] vai zvanot uz bezmaksas tālruni [+371 80005280], zvanu centra darba laiks ir [no pirmdienas līdz piektdienai, no 9:00 līdz 19:00].

 

Turklāt, ja kāda no precēm ir bojāta vai salauzta piegādes laikā, klients var pieprasīt bojātās preces aizstāšanu ar optimāliem pārdošanas apstākļiem atbilstošu preci bez maksas, šādi pieprasījumi tiek apstrādāti Yodeyma Tīmekļa vietnes sadaļā profesionāļiem. Ja preces, ko ir nepieciešams aizvietot, vairs nav pieejamas noliktavā, klients var pieprasīt par precēm, ko YODEYMA nav varējusi piegādāt, samaksātās summas atmaksu.

 

 1. Preču garantija

 

YODEYMA uzņemas atbildību par jebkuru preču defektu un garantijas periods ir divi gadi.

 

Ja klients pauž savu neapmierinātību ar iegādātajām precēm, jo tās neatbilst aprakstam vai YODEYMA piedāvājumā norādītajai kvalitātei, tostarp par precēm, kas nav piemērotas lietošanai, jo ir bojātas vai ir sliktas kvalitātes, izskatās slikti vai pastāv jebkādi citi apstākļi, kas atšķiras no tīmekļa vietnes piedāvājumā norādītās informācijas, klients var lūgt YODEYMA aizstāt preci, samazināt cenu vai izbeigt līgumu.

 

Preces aizstāšana. Ja klients izvēlas aizstāt preci, YODEYMA paņem preci, ar kuru klients nav apmierināts, no klienta un aizstāj to ar klienta norādīto preci, veicot bezmaksas piegādi.

 

Klients var iesniegt pieprasījumu vai sūdzību tieši YODEYMA, nosūtot e-pastu uz šādu e-pasta adresi: latvia@yodeyma.com, paskaidrojot sūdzības iemeslus un aprakstot savu pieprasījumu.

 

 1. Intelektuālais īpašums

 

YODEYMA Tīmekļa vietne un tajā iekļautie grafiskie elementi, kā arī reģistrētās vārda, grafiskās vai trīsdimensiju zīmes, reģistrētie dizainparaugi un modeļi, logo, fiksēti vai kustīgi grafiskie attēli ir uzņēmuma īpašums. Tīmekļa vietnes izmantošana nedod klientam pilnvaras vai licenci izmantot elementus, kas ir aizsargāti ar YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām. Klientam ir stingri aizliegts izgatavot aizsargātā satura kopijas, izplatīt, publicēt, modificēt, izmainīt vai kā citā lietot to.

 

YODEYMA preču iegāde to tālākpārdošanai un izplatīšanai nedod klientam tiesības vai licenci izmantot uzņēmuma reģistrētās preču zīmes un atšķirības zīmes, nedz dizainparaugus un citu saturu, kas ir aizsargāts ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām, tostarp domēna vārdu.

 

Klientam ir aizliegts izmantot ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātos elementus un kopēt, modificēt vai jebkādā veidā izmainīt tos veidā, kas varētu radīt iespaidu, ka starp klientu un YODEYMA pastāv jebkādas attiecības vai saistība.

 

YODEYMA reģistrēto preču zīmju izmantošana, tostarp vārdisko elementu un grafisko elementu vai logo izmantošana, ir stingri aizliegta, klientam ir aizliegts tieši vai netieši jebkādā veidā izmantot YODEYMA atšķirības zīmes. Klientam ir aizliegts izmantot reģistrētās preču zīmes vai jebkuras citas tām līdzīgas zīmes, lai pieteiktos domēna vārda reģistrācijai, un ir aizliegts izmantot YODEYMA atšķirības zīmes kā klientu identificējošu elementu savā tīmekļa vietnē, veikala izkārtnē, reklāmas brošūrās vai reklāmās, vai uzņēmuma dokumentos (rēķinos, piegādes pavadzīmēs, čekos u.c.).

 

Ja klients nav saņēmis iepriekšēju rakstisku YODEYMA atļauju, klientam ir aizliegts izmantot jebkurus ar YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātus elementus, tādus, kā: preču zīmes, dizainparaugus, modeļus vai logo, attēlus, domēna nosaukumu, tekstu, video vai jebkurus citus uzņēmuma elementus. Klientam ir aizliegts kopēt vai izmantot ar rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesībām aizsargātos elementus veidā, kas varētu būt saistīts ar YODEYMA prestiža un reputācijas izmantošanu.

 

Šī pienākuma pārkāpums uzskatāms par YODEYMA rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kā rezultātā tiks izbeigtas komerciālās attiecības, un tiks uzsākta tiesvedība par ekskluzīvu tiesību pārkāpumu un negodīgu konkurenci. Klients būs atbildīgs var visiem YODEYMA nodarītajiem zaudējumiem, tostarp atbilstošas kompensācijas samaksu un zaudējumiem, kas izriet no nelikumīgas piesavināšanās.

 

 

 1. Līguma noslēgšanas vieta.

 

Saskaņā ar Likuma Nr. 34/2002 29. panta nosacījumiem, tiek pieņemts, ka elektroniski noslēgti līgumi, kur patērētājs ir viena no līgumslēdzējām pusēm, ir noslēgti klienta pastāvīgās dzīvesvietas vietā. Uzņēmēju vai Profesionāļu starpā elektroniski noslēgto līgumu noslēgšanas vieta tiek pieņemta kā vieta, kurā atrodas pakalpojumu sniedzējs.

 

 1. Piemērojamie tiesību akti

 

Šim līgumam tiek piemēroti Spānijas tiesību akti un, jo īpaši, 1885. gada 22. augusta Karaliskais dekrēts, publicēts Spānijas Komerclikumā; 1998. gada 13. aprīļa Likums Nr. 7 Par vispārīgajiem līgumu noteikumiem un nosacījumiem; 2002. gada 11. jūlija Likums Nr. 34 Par informācijas sabiedrības pakalpojumiem un e-komerciju; 1991. gada 10. janvāra Likums Nr. 3 Spānijas negodīgas konkurences ierobežošanas likums un Spānijas un Eiropas Savienības tiesību akti, kas nosaka rūpnieciskā un intelektuālā īpašuma tiesības.

 

 1. Piemērojamā jurisdikcija

 

YODEYMA apliecina savu nolūku risināt visas nesaskaņas vai strīdus, kas varētu rasties attiecībās ar klientu, draudzīgas, ārpustiesas vienošanās ceļā. Ja šādu vienošanos nav iespējams panākt, klients piekrīt strīdu nodošanai izskatīšanai Madrides tiesās un šķīrējtiesās, un skaidri atsakās no jebkādas citas jurisdikcijas piemērošanas.