Kohale toimetamine 48/72hTasuta transport alates 39€ Kindel makseTasuta telefoninumber 8000032152

Õiguslik teade

 1. Ettevõtte andmed

YODEYMA PARFUMS S.L. (edaspidi YODEYMA) on selle veebisaidi eest vastutav ettevõte. YODEYMA on asutatud 29. Oktoober 1998 ja registreeritud Madridi Kaubahaldusregistris, Sektsioon 8 , Lehekülg 635144, registrinumbriga  CIF nrº: B45441953 ja registrijärgse asukohaga Madrid, calle Félix Boix número 7, 1º (28036).

Ettevõte , kes vastutab toodete müümise eest veebis Eesti territooriomil on  SAMBRA HEALTH & BEAUTY SP.  Z o.o.  edaspidi SAMBRA HEALTH & BEAUTY .
SAMBRA HEALTH &BEAUTY  on asutatud 8. Märts 2012 ja on registreeritud Varssavi pealinna, XII Ringkonnakohtu poolt riikliku Publikuregistri ühingute registris numbriga KRS 0000413739, NIP number 5252528565 ja registrijärgse asukohaga Trebacka 4, 00-075 Warszawa. 1. Kontaktandmed

E-post: infopol@yodeyma.com

Tel: + 48 0800 702 862; + 48 800 34 11 208; + 48 800 70 72 42

Telefonitoe tööaeg:

 • 1. septembrist 31. detsembrini: E–R 10.00–19.00 (Kesk-Euroopa aja järgi)
 • Ülejäänud aasta jooksul: E–N 10.00–19.00 ja R 09.00–14.00 (Kesk-Euroopa aja järgi). 
 1. Veebisait

 

YODEYMA veebisait (edaspidi „veebisait“) on elektroonilise kaubanduse platvorm, mis on ligipääsetav URL-aadressil http://www.yodeyma.com/poland/pl/ ning annab juurdepääsu kõigile kasutajatele ilma, et selleks oleks vaja eelnevalt registreerida või muid tingimusi täita.

 

YODEYMA veebisaidil saate vabalt, ilma igasuguse tasu või kohustuseta, liikuda selle eri osade vahel, et tutvuda toodete valiku, nende põhiomaduste, hinna ja ostutingimustega.

 

 1. Äriklientide veebisait

 

YODEYMA veebisaidil on spetsiaalselt äriklientidele (edaspidi „kliendid“) mõeldud osa, mis asub URL-aadressilhttp://pro.yodeyma.com/poland/pl/ ning mida kasutatakse tellimuste vastuvõtmiseks ja meie ettevõtjatest klientidele personaalse toe pakkumiseks.

 

Ärikliendid on füüsilised või juriidilised isikud, kes ostavad ettevõtte toodetud YODEYMA tooteid edasimüügiks.

 

Personaalse teeninduse tagamiseks on juurdepääs veebisaidi äriklientide osale üksnes äriklientidel. Äriklientidel tuleb juurdepääsu saamiseks helistada numbril + 48 800 34 11 208

või + 48 800 70 72 42. Juurdepääs võimaldab neil rakenduse kaudu hallata oma tellimusi, teha makseid ja taotleda tagasimakseid.

 

 1. Äriklientide veebisaidi juurdepääsutingimused

 

Kliendil peab olema nõutav õiguslik staatus ettevõtlusega tegelemiseks ning ta peab enne äriklientide veebisaidil registreerumist olema tutvunud ja nõustunud lepingu üldtingimuste ning privaatsus- ja andmekaitsepõhimõtetega.

 

 1. Üldtingimuste ja äriklientide veebisaidi kasutustingimustega nõustumine

 

Kliendipoolset veebisaidi eksklusiivset kasutamist reguleerivad lepingu üldtingimused ja veebisaidi äriklientide osa kasutustingimused (edaspidi „üldtingimused“), mis on esitatud allpool. Palun lugege need hoolikalt läbi, kuna veebisaidi ja selle sisu kasutamine tähendab, et olete nende tingimustega täielikult nõus.

 

Juurdepääs äriklientide veebisaidile ja sellel esitatud teabele on tasuta, välja arvatud telefoniühenduse ja muude sidemeetodite kulud.

 

Äriklientide veebisaiti kasutav klient kinnitab, et:

 

a)         ta on ületanud seadusega ettenähtud vanusepiiri ja tal on lepingu sõlmimiseks nõutav õiguslik staatus vastavalt oma elukohariigi üldisele lepinguõigusele ning tal on piisav õiguslik staatus nende tingimustega sõnaselgeks ja ilma igasuguste eranditeta nõustumiseks;

b)        ta on lepingu üldtingimuste ning privaatsus- ja andmekaitsepõhimõtetega tutvunud, need on talle arusaadavad ja ta nõustub nendega;

c)         äriklientide veebisaiti kasutades nõustub ta täielikult ja sõnaselgelt alljärgnevalt esitatud sätetega, võttes vastutuse nende täieliku ja/või osalise rikkumise eest, ning mõistab nende sätete rikkumise võimalikke tagajärgi.

 

 1. LEPINGU ÜLDTINGIMUSED

 

7.1   Äriklientide veebisaidil ostude sooritamise nõuded

 

Ärikliendid. Äriklientide veebisait on mõeldud füüsilistele või juriidilistele isikutele, kes tavapäraselt tegelevad ettevõtlusega või äriklientidele, kes soetavad YODEYMA tooteid nende edasiturustamiseks (edaspidi „kliendid“).

 

Vanus. YODEYMA veebisaidil ostu sooritada sooviv isik peab olema üle 18 aasta vanune ja tal peab olema täielik õiguslik staatus äritehingute tegemiseks.

 

Registreerumine. Kliendil tuleb äriklientide veebisaidile juurdepääsu taotlemiseks ja äriklientide veebisaidil registreerumiseks helistada numbril + 48 800 34 11 208 või + 48 800 70 72 42 ning anda oma isikutuvastusandmed, aadress või postkasti number ja kõik vajalikud andmed selle koha määratlemiseks, kuhu SAMBRA peab kliendi ostetavad tooted toimetama, ning kõik arve esitamiseks ja kaupade eest tasumiseks vajalikud andmed.

 

Pakkumise aktsepteerimine. Tellimuse esitamisel saab klient enne tellimuse kinnitamist andmed toodete hinna ja tasumisele kuuluva summa kohta. Klient peab ostu kinnitamiseks kinnitama hinna, toote- ja tarnetingimused. Enne makse tegemist saab klient valida veebisaidil pakutavate seast endale sobiva makseviisi.

 

7.2   Ostuprotsessi kirjeldus. YODEYMA veebisaidil toodete ostmiseks tuleb kliendil teha järgmist:

 

 1. tutvumine toodetega, mida SAMBRA oma veebisaidil pakub ja müüb. Veebisaidil on esitatud iga toote hind, kogus, tutvustus ja peamised omadused koos tarnetingimuste ja saatekuluga. Mõne toote puhul kehtivad teatud tingimused, näiteks teatud arvu ühikute ostmine või iga ostu miinimumkogus;
 2. toodete valimine. Toodete valimiseks tuleb kliendil klõpsata nupul „osta“ (buy) ja valitud toode lisatakse ostukorvi ning rakendus kuvab hinnateabe, sh makse- ja saatekulud. Klient saab valida, kas sooritada ost, klõpsates „Siirdun maksma“ (Go to checkout) või jätkata ostlemist, et lisada ostukorvi veel tooteid;
 3. pakkumise kinnitamine. Protsessi jätkamiseks ja tellimuse esitamiseks tuleb klõpsata nupul „Kinnita ost“. Kinnitus tähendab veebisaidil oleva pakkumise aktsepteerimist koos valitud toodete tingimuste ja tasumisele kuuluva kogusummaga, mis hõlmab toote hinda ja saatmiskulu, vastavalt veebisaidil toodule;
 4. maksmine. Klient saab valida veebisaidil pakutavate makseviiside hulgast, et tasuda kogu ostusumma, mis hõlmab toote hinda ja saatekulu (kui kohaldub);
 5. lepingu kinnitamine. Pärast makse tegemist saab klient e-kirja, milles on esitatud tellimuse andmed, ostu eest tasutud summa ja ostuleping;
 6. toote kohaletoimetamine. SAMBRA toimetab toote kliendini veebisaidil märgitud aja jooksul.

 

 1. Pakutavad tooted

 

SAMBRA müüb ettevõtte toodetavaid parfümeeria- ja kosmeetikatooteid, mis on märgistatud YODEYMAle kuuluvate registreeritud kaubamärkidega.

SAMBRA pakutavad tooted on esitatud veebisaidil, mis sisaldab üksikasjalikku teavet nende toodete kohta, sh nende peamised omadused, tutvustus ja hind ning teatud toodete puhul ka miinimumkogus, mida saab osta. Klient peab tutvuma selle teabega enne tellimuse esitamist.

SAMBRA pakutavate toodete valik võib aeg-ajalt muutuda. Kui SAMBRAl saavad mõne pakutava toote varud otsa ja see mõjutab klienti, võtab SAMBRA viivitamatult kliendiga ühendust, et teda olukorrast teavitada. Klient võib otsustada tellimuse tühistada, valida teise toote või oodata laovarude täiendamist. Viimasel juhul teavitatakse klienti eeldatavast ooteajast. Tellimuse tühistamisel tagastab SAMBRA viivitamatult kliendile ostu eest tasutud kogusumma.

 1. Hind

 

SAMBRA pakutavate toodete hinnad sisaldavad käibemaksu ja on esitatud zlottides. Eripakkumised kehtivad veebisaidil märgitud kuupäevadel ja olenevad laovarudest.

 

SAMBRA teavitab klienti kogu tasumisele kuuluvast summast enne ostu kinnitamist, esitades ostetavate toodete hinnad, maksusummad ja saatekulu, mistõttu kliendil on enne tellimuse kinnitamist üksikasjalik ülevaade kõigist tasumisele kuuluvatest summadest.

 

 1. Toodete saatekulu

 

Enne ostu kinnitamist esitab SAMBRA kliendile ostetavate toodete saatekulu ja tasuta saatmiseks nõutava minimaalse ostusumma.

 

Saatekulu andmed esitatakse veebisaidil automaatselt. SAMBRA pakutava toote valimisel kuvab rakendus toote hinna ja saatekulu.

 

 1. Pakkumise kinnitamine

 

Tellimuse kliendipoolne kinnitamine tähendab tellimuse aktsepteerimist ning kohustust YODEYMA veebisaidil registreeruda ja ostu eest tasuda. Kui see protsess on läbitud, saadab SAMBRA kliendile e-kirja tellimuse kinnitusega, mis sisaldab ostetud toodete andmeid, hinnaeristust ja ostulepingut. Klient saab toodete ostu eest arve kauba kohaletoimetamisel.

 

 1. Maksmine

 

Klient saab makse tegemiseks valida YODEYMA veebisaidil pakutavate maksemeetodite hulgast endale sobiva:

-          tasumine kauba kättesaamisel

-          tasumine Paypaliga või

-          tasumine krediit- või deebetkaardiga

Kliendipoolne makse on toote tarnimise eeltingimus. SAMBRA ei tarni tooteid, mille eest klient ei ole tasunud tellimusvormil aktsepteeritud summat täies ulatuses.

 

Klient kinnitab SAMBRAle, et tal on nõutav luba valitud maksemeetodi kasutamiseks. Maksekohustuse täielikul või osalisel rikkumisel leping kliendiga tühistatakse.

 

 1. Toodete kohaletoimetamine

 

SAMBRA toimetab tooted kliendi esitatud aadressil veebisaidil märgitud aja jooksul, mis võib olla 24–48 tundi alates tellimuse kinnitamise ja selle eest tasumise kuupäevale järgnevast kalendripäevast.

 

Kauba kättetoimetamisel peab klient tooted vastu võtma ja kontrollima nende vastavust tellimusele. Kui klient põhjendamatult keeldub kaupu vastu võtmast, võib SAMBRA lepingu lõpetada ja klient on kohustatud hüvitama kaupade vastuvõtmisega viivitamisega tekitatud kahju või nende seisukorra halvenemise.

 

 1. Toodete kontrollimine kliendi poolt

 

Kaupade kohaletoimetamisel peab klient kontrollima toodete koguse ja kvaliteedi vastavust tellimusele ning veenduma, et toodetel ei esine defekte ega puudusi. Kui toodetel esineb mainitud defekte, peab klient 4 päeva jooksul esitama SAMBRAle nõude kas e-posti teel aadressil infopol@yodeyma.com või telefoni teel numbril + 48 800 34 11 208 või + 48 800 70 72 42. Telefonitoe tööaeg on järgmine:

 

 • 1. septembrist 31. detsembrini: E–R 10.00–19.00 (Kesk-Euroopa aja järgi)
 • Ülejäänud aasta jooksul: E–N 10.00–19.00 ja R 09.00–14.00 (Kesk-Euroopa aja järgi). 

Kui mõni toodetest on transpordi käigu viga saanud või purunenud, võib klient nõuda toote tasuta asendamist optimaalses müügiseisukorras tootega. Seda tehakse YODEYMA äriklientide veebisaidi kaudu. Kui tooted, mille asendamist nõutakse, on laos otsa lõppenud, võib klient nõuda nende toodete eest, mida SAMBRA ei ole suuteline tarnima, tasutud summa tagastamist.

 

 1. Tootegarantii

 

SAMBRA vastutab tootel kahe aasta jooksul ilmneva mis tahes defekti eest.

Kui klient ei ole ostetud toodetega rahul, kuna need ei vasta SAMBRA pakkumises esitatud kirjeldusele, tingimustele või kvaliteeditasemele, sh on kasutuskõlbmatud või neil esineb defekt või kõrvalekalle kvaliteedist või muudest veebisaidil esitatud pakkumises loetletud tooteandmetest, võib klient nõuda, et SAMBRA asendaks toote, alandaks selle hinda või lõpetaks lepingu.

Toote asendamine. Kui klient soovib toote asendamist, võtab SAMBRA selle toote, millega klient rahul ei olnud, ja asendab selle kliendi poolt valituga ilma saatekuluta.

Klient saab esitada taotluse või kaebuse otse SAMBRAle, saates kirja e-posti aadressil infopol@yodeyma.com ja selgitades kaebuse põhjuseid või taotluse sisu.

 

 1. Intellektuaalomand

 

YODEYMA veebisait, selle graafikaelemendid ning registreeritud sõnalised, graafilised või kolmemõõtmelised kaubamärgid, registreeritud kujundused ja mudelid, logod, liikumatud või liikuvad graafilised kujutised on ettevõtte ainuomand. Veebisaidi kasutamine kliendi poolt ei tähenda loa ega litsentsi andmist YODEYMA tööstus- ja intellektuaalomandi õigustega kaitstud elementide kasutamiseks. Klientidel on rangelt keelatud teha kaitstud sisust koopiaid ning veebisaidi sisu levitada, avaldada, töödelda, manipuleerida, muuta, modifitseerida või mis tahes muul moel kasutada.

YODEYMA toodete ostmine kliendi poolt eesmärgiga neid edasi müüa või turustada ei volita klienti ega anna talle luba või litsentsi kasutada ettevõtte registreeritud kaubamärke ja eristavaid tunnuseid ega ka kujundust ja muud tööstus- ja intellektuaalomandi õigustega kaitstud sisu, sh domeeninime.

Klient peab hoiduma tööstus- ja intellektuaalomandi õigustega kaitstud elementide kasutamisest ning nende kopeerimisest, manipuleerimisest ja muutmisest mis tahes viisil, mis viitaks sellele, et kliendi ja YODEYMA vahel on suhe või seos.

YODEYMA registreeritud kaubamärkide – nii sõnaliste kui ka graafiliste elementide ja logo – kasutamine on rangelt keelatud; klient ei või YODEYMA eristavaid tunnuseid ei otseselt ega kaudselt mitte ühelgi moel kasutada. Samuti ei või klient kasutada registreeritud kaubamärke ega muid nendesarnaseid märke domeeninime registreerimisel ning samuti ei või klient kasutada YODEYMA eristavaid tunnuseid oma veebisaidil, poesildil, reklaambrošüürides, reklaamides või ettevõtte dokumentides (arvetel, saatelehtedel, kviitungitel jne) tunnuselemendina.

Kui klient ei ole saanud YODEYMAlt selleks eelnevalt kirjalikku luba, ei või ta kasutada ühtegi YODEYMA tööstus- või intellektuaalomandi õigustega kaitstud elementi, näiteks: kaubamärgid, kujundused, mudelid või logod, kujutised, domeeninimi, tekst, videod või mis tahes muud ettevõtte elemendid. Samuti ei või klient kopeerida ega kasutada tööstus- ja intellektuaalomandi õigustega kaitstud elemente viisil, millega kasutatakse ära YODEYMA prestiiži ja mainet.

Selle kohustuse rikkumine tähendab YODEYMA tööstus- ja intellektuaalomandi õiguste rikkumist, millega kaasneb ärisuhte lõpetamine ning ainuõiguste rikkumise ja ebaõiglase konkurentsi nõuete esitamine kohtule. Klient vastutab YODEYMAle tekitatud kahju eest ning on muuhulgas kohustatud maksma piisava kompensatsiooni ja heastama rikkumisest tuleneva alusetu rikastumise.

 1. Lepingu sõlmimise koht

 

Seaduse 34/2002 artikli 29 sätete kohaselt loetakse elektroonilisel teel sõlmitud lepingud, mille üks osapool on tarbija, sõlmituks kohas, kus asub tarbija tavapärane elukoht. Ettevõtjate või äriklientide poolt elektroonilisel teel sõlmitud lepingud loetakse sõlmituks kohas, kus asub teenuseosutaja asukoht.

 

 1. Kohaldatav õigus

 

Käesoleva lepingu suhtes kohaldatakse Hispaania õigust ja eelkõige 22. augusti 1885. aasta kuninglikku dekreeti, millega kehtestati Hispaania äriseadustik; 13. aprilli 1998. aasta lepingu üldtingimuste seadust nr 7; 11. juuli 2002. aasta infoühiskonna teenuste ja e-kaubanduse seadust nr 34; 10. jaanuari 1991. aasta ebaõiglase konkurentsi seadust ning Euroopa Liidu tööstus- ja intellektuaalomandit käsitlevaid määrusi.

 

 1. Kohtualluvus

 

YODEYMA teeb kõik endast oleneva, et lahendada kõik kliendiga tekkida võivad lahkhelid või vaidlused sõbraliku kohtuvälise kokkuleppe teel. Kokkuleppele mittejõudmise korral nõustub klient esitama vaidluse Madridi kohtutele ja vahekohtutele, loobudes muust võimalikust kohtualluvusest.

 

 

 


Accept
Kasutame enda ja kolmanda osapoolte küpsised, et analüüsida kasutaja navigatsiooni. Kui jätkate sirvimist, sellega järeldame, et te nõustute küpsiste kasutamist. Seadeid või rohkem lisainfot saate siit.