DODACÍ LHŮTA 48/72 HODINDoprava ZDARMA od 1054 Kč Bezpečná platbaBezplatná linka 800 222 505

OFICIÁLNÍ KOMUNIKACE

Obracíme se na Vás, abychom Vás informovali, že od 1. března 2022 Evropská komise dle svého nařízení 2022/135 upravuje předpisy, které ovlivňují celý trh s kosmetikou a parfumerií v Evropě..

Proto byly v souladu s uvedeným nařízením a dodržením nové regulace přeformulovány tyto vůně: Acqua per uomo, Dela, Harpina, Marcha, Platinum, Sexy rose, Agua fresca, Delice, Hola for her, Marcha men, Power, Sophisticate men, Aroma, Élet, il, Miseho, Power woman, Stylo, Atrapame, Escitia, Ilvento, Morfeo, Prive, Stylo men, Azx, Esencia, Insinue, Nicolas for her, Prosa, Sublime, Bella, Espacio, Instint, Nicolas White, Rafael davini, Sweet girl, Candy, Floral, Iris, Nota, Root , Temis, Dauro, Freshia, Junsui, Notion, Seduccion, Transparencia, Dauro for her, Fruit, Kiss me, Notion woman, Serenity, Vanity.

Tyto již přeformulované vůně poznáte podle slova “New” na obalu. Tímto způsobem, pokud máte na skladu některou z původních vůní, přistoupíme k jejímu vyzvednutí a následné výměně.

Yodeyma využívá této příležitosti k poděkování za Vaši věrnost a zároveň k obnovení našeho závazku nabízet Vám produkty nejvyšší kvality a inovace. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.