Доставка 48/96 годинБЕЗКОШТОВНА доставка від 1179 грн. Захищені покупка і оплатаБезкоштовний телефон 0 800 502 933

[Віконця (не позначені, повинні бути перевірені замовником) «Я прочитав та прийняв загальні умови контракту/ покупки»; «платіж, необхідний для цього замовлення». Ці віконця мають з'явитися безпосередньо перед остаточним прийняттям покупки].

 

 

Захист персональних даних

 

Особисті дані, зібрані через форму розміщення замовлення, використовуються для управління замовленням. При розміщенні замовлення Ваші особисті дані будуть додані до файлу, що належить YODEYMA PARFUMS S L, для управління будь-яким майбутнім замовленням. Ви можете оновити свої дані, натиснувши розділ «Замовники» на веб-сайті. Крім того, Ви можете отримати інформацію про косметичні продукти, парфуми та послуги, що пропонуються компанією YODEYMA. Ви можете в будь-який час скористуватись своїми правами на доступ, виправлення, скасування та заперечення, надіславши листа службі підтримки компанії YODEYMA через онлайн-контактну форму, використовуючи наступну адресу електронної пошти (info@yodeyma.com) або надіславши лист за адресою: C/ Felix Boix 7- 28036 Мадрид. Банківські реквізити зберігаються в базі даних, спеціально розробленій для цієї мети, та зберігаються лише під час періоду покупки, оплати та ануляції.

 

1. Мета та прийняття загальних умов продажу

 

Веб-сайт компанії YODEYMA (далі «Сайт») - це сайт електронної комерції, доступ до якого здійснюється через Інтернет, за адресою www.yodeyma.com. Будь-який користувач (далі «Користувач») може отримати доступ до веб-сайту. Відповідальною за даний веб-сайт є компанія YODEYMA PARFUMS S. L. (тут і далі іменована YODEYMA). Компанія була заснована 29 жовтня 1998 р. і зареєстрована в реєстрі Торгової палати Мадрида, розділ 8, лист 635144, ІПН № B45441953 за адресою: Мадрид, вул. Фелікс Боїш номер 7, 1-й поверх (28036). Відповідальною за продаж товарів онлайн на території України є компанія ТОВ «НЕДА ЮКРЕЙН» (тут і далі іменована НЕДА ЮКРЕЙН). Компанія була заснована 16 травня 2017 р. , ЄДРПОУ 41337692, Індивідуальний податковий номер: 413376926559 , адреса: Україна, 01133, м.Київ, вул. Євгена Коновальця, буд. 36Д, пов.8.

Сайт забезпечує вільний перегляд користувачем сторінок без необхідності розміщення замовлення. Через сайт компанія YODEYMA продає косметичні продукти та парфуми власної марки (далі – «Продукти»). Користувач та YODEYMA спільно називаються «Сторонами», кожен окремо – «Стороною». Користувачі, які підтвердили замовлення, називаються «Покупцями». Покупці мають ті самі права та обов'язки, що й Користувачі. Замовляючи Продукт через Інтернет, Користувач явно приймає загальні умови продажу, які наразі застосовуються, та не повинен підтверджувати замовлення власноручним підписом. Підтвердження розміщення замовлення (далі пояснюється в цих Умовах) являє собою електронний підпис, який між сторонами має таке ж значення, як і рукописний. Користувач, який бажає придбати продукцію онлайн, заявляє, що він/ вона старше 18 років. Неповнолітні повинні отримати попередній дозвіл від батьків, опікунів або законних представників, які несуть відповідальність за всі дії, вчинені дітьми, що знаходяться під їх доглядом. Користувачі можуть зберегти або роздрукувати умови продажу, якщо вони не змінюють їх. З метою поліпшення продуктів та послуг, які пропонуються на сайті, компанія YODEYMA залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення змінювати загальні та конкретні умови продажу. Змінюючи загальні умови, опубліковані на сайті, компанія YODEYMA стверджує, що вона завчасно виконала свої зобов'язання щодо повідомлення клієнтів. Незважаючи на вищесказане, такі поправки не застосовуються до замовлень, раніше розміщених, прийнятих та підтверджених Покупцями. Ці умови застосовуються без врахування будь-якого іншого документа.

 

2. Продукти, які продаються в Інтернеті (веб-сайт компанії YODEYMA)

 

Рекламні пропозиції діють протягом строку, зазначеного в Інтернеті, та можуть відрізнятися залежно від наявного запасу (докладно для кожної акції). Якщо один або декілька продуктів недоступні під час замовлення, Ви отримаєте електронне повідомлення. У цьому випадку Ви можете змінити або скасувати своє замовлення. Якщо Ви зміните своє замовлення, сума покупки буде перерахована, а сума за відсутній товар, при наявності, буде депонована на Ваш рахунок. Якщо, з іншого боку, Ви хочете скасувати все замовлення, тому що деякі продукти більше не доступні, буде повернута повна сума, зарахована на рахунок. Ви можете скасувати замовлення, зв'язавшись із нашою службою підтримки через онлайн-контактну форму. Замовлення, які вже оброблені, не можуть бути скасовані, тобто користувачеві доведеться повертати пакет після його отримання.

 

3. Ціни на онлайн продукти

 

Ціни на цьому веб-сайті вказані в євро та включають ПДВ, що застосовується на момент розміщення замовлення. Будь-які зміни в зазначеному податку відобразяться в ціні Продуктів, що продаються компанією YODEYMA онлайн. Хоча ціна може коливатися протягом року, ціна, яка застосовується, набуває чинності на момент розміщення замовлення. Ціни включають вартість доставки, за винятком рекламних пропозицій, за якими клієнти повинні заплатити 3 євро. У будь-якому випадку, покупці отримають повідомлення з загальною ціною замовлення (включаючи податки та витрати на доставку), перш ніж підтвердити покупку.

 

4. Замовлення, терміни доставки та місця

 

Розміщуючи замовлення, покупець без обмежень приймає загальні умови продажу, які наразі застосовуються. Після підтвердження замовлення Покупець заявляє, що він/ вона приймає його разом із загальними умовами продажу. З цього моменту, квитанція замовлення може бути роздрукована як доказ покупки. Після реєстрації замовлення надсилається електронне підтвердження на адресу, надану Покупцем. Це електронне підтвердження містить загальну суму рахунку-фактури. Покупець погоджується, що система YODEYMA для реєстрації замовлень може бути використана для підтвердження характеру транзакції та її дати. Незважаючи на вищесказане, Покупець має право отримати паперовий рахунок-фактуру на своє замовлення, якщо він/ вона не уповноважить компанію YODEYMA надіслати електронний лист. Покупець може отримати доступ до своїх рахунків-фактур та загальних умов контракту, які застосовувались на той час (іспанською мовою). Компанія YODEYMA залишає за собою право скасувати будь-яке замовлення клієнта, по якому виникає суперечка стосовно оплати попереднього замовлення, або з будь-якої іншої законної причини, пов'язаної з незвичайним характером замовлення. Компанія YODEYMA повинна доставити товари протягом 24-48 годин з дня безпосередньо після дати перевірки замовлення, а в разі виникнення обставин поза контролем компанії YODEYMA - протягом максимум 30 днів з дати підтвердження замовлення. Замовлення доставляється за адресою, що надається протягом звичайного робочого дня. YODEYMA PARFUMS S.L. доставляє лише прямі замовлення в Іспанії та Португалії. Застосовується ПДВ, що діє в кожній країні.

 

5. Оплата

 

Всі замовлення оплачуються в євро. Покупець може вибрати платіж онлайн кредитною чи дебетовою карткою або за допомогою Paypal. Покупець гарантує компанії YODEYMA, що у нього/ неї є необхідні повноваження використовувати обраний метод оплати під час розміщення замовлення. Компанія YODEYMA залишає за собою право скасувати будь-яке замовлення та/ або доставку (незалежно від характеру та стадії доставки), якщо Покупець не сплатить будь-яку часткову суму або загальну суму замовлення. Незважаючи на діючі положення, нове замовлення може бути скасовано, якщо існує суперечка щодо оплати попереднього замовлення. Щоб забезпечити більшу безпеку для своїх клієнтів, компанія YODEYMA залишає за собою право вимагати копію ідентифікаційної картки Покупця, якщо це необхідно та до надіслання замовлення, для всіх платежів, здійснених банківською карткою. Для сум, що перевищують 300 євро, включаючи податки, компанія YODEYMA залишає за собою право вимагати засвідчену копію посвідчення особи Покупця. Щоб запобігти будь-якому шахрайству в Інтернеті, деталі, які Ви надаєте під час розміщення замовлення, можуть бути передані третій стороні для перевірки. Компанія YODEYMA встановила платіжний шлюз як електронну платіжну систему. Всі надані дані шифруються для забезпечення максимально високого рівня безпеки та конфіденційності та зберігаються на захищеному сервері.

 

6. Право відкликання, повернення та відшкодування.

 

Покупець має право відмовитися від цього договору протягом 14 календарних днів без обґрунтування. Цей термін припиняється протягом 14 календарних днів з дати, коли Покупець або третя особа, призначена даною стороною (за винятком перевізника), придбали замовлені позиції. Покупець може здійснити свої права, заповнивши нашу форму онлайн-ануляції (http://www.yodeyma.com/es/devoluciones). Компанія YODEYMA надсилає електронний лист Покупцю про підтвердження отримання повідомлення про ануляцію. Для дотримання терміну повідомлення про ануляцію Покупець повинен надіслати повідомлення до закінчення строку. У разі ануляції компанія YODEYMA повертає всі отримані суми, включаючи витрати на доставку (крім випадків, коли Покупець вибрав варіант доставки, який відрізнявся від найдешевшого, запропонованого компанією YODEYMA) без необґрунтованої затримки і в будь-якому випадку протягом 14 днів з моменту отримання компанією YODEYMA повернутого товару. Компанія YODEYMA, загалом, сплачує всі суми, використовуючи один і той же спосіб оплати, який спочатку вибрав Покупець (за винятком випадків, коли засоби, що знаходяться в розпорядженні YODEYMA, запобігають проведенню такої транзакції). Якщо для оплати замовлень використовувалась готівка при доставці, сума буде повернута на власний банківський рахунок, наданий Покупцем. Покупець не несе витрати у зв'язку з відшкодуванням. Покупець повертає позиції без зайвої затримки і, в будь-якому випадку, протягом 14 днів з дати повідомлення компанії YODEYMA про своє рішення повернути товар. Цей термін виконується, якщо Покупець повертає товар до закінчення вищезгаданого строку. Покупець несе витрати на доставку за повернення товару. Якщо у виробу був дефект (включаючи його порушення під час відправлення з компанії YODEYMA до Покупця) або помилка в контрольному коді доставлених продуктів, компанія YODEYMA якнайшвидше покриває витрати на повернення. Компанія YODEYMA не приймає доставку з поміткою «фрахт підлягає оплаті вантажоотримувачем». Продукти повертаються компанії YODEYMA у відмінному стані, щоб їх можна було знову продати. Оригінальна упаковка, аксесуари, листівки тощо повинні бути належним чином запечатані, а зворотний пакет повинен містити заповнене повідомлення про повернення. Відшкодування здійснюється протягом 14 календарних днів з дати отримання пакету. У разі ануляції Покупцем будь-який ризик, пов'язаний із поверненням Продукту, несе Покупець. Якщо Покупець не дотримується вищезгаданих термінів, отримані Продукти вважаються в ідеальному стані, а Покупець не має права подати претензію про помітний дефект або невідповідність доставлених товарів. Адреса повернення повинна відрізнятися залежно від складу, з якого було відправлене замовлення. Нинішня адреса для замовлень з Іспанії та Португалії: Yodeyma Parfums S.L Carretera Noblejas s/n 45311 Dos barrios (Толедо).

 

7. Бронювання права власності

 

Компанія YODEYMA є єдиним власником проданої продукції, доки не отримає повну оплату за них, включаючи податки та витрати.

 

8. Відповідальність

 

Компанія YODEYMA не несе відповідальності за невиконання своїх договірних зобов'язань у разі вичерпання запасів або нестачі Продуктів з причин форс-мажорних обставин або повного чи часткового страйку (особливо, якщо це стосується вантажних та/ або кур'єрських послуг). Компанія YODEYMA не несе відповідальності за будь-які непрямі збитки, пов'язані з придбанням її Продуктів. Компанія YODEYMA не несе відповідальності за втрату даних або файлів з боку Покупця, який несе відповідальність за вжиття необхідних запобіжних заходів. Компанія YODEYMA не несе відповідальності за: - перебої в Інтернеті. - Функціональні проблеми в будь-якій програмі. - Будь-яку відсутність або неточність інформації, наданої на цьому веб-сайті. - Збитки, завдані шахрайським втручанням третьої сторони, що призвели до зміни інформації або елементів на веб-сайті. - І загалом, будь-який прямий або непрямий збиток незалежно від причини, характеру або наслідків (включаючи витрати, які можуть виникнути внаслідок придбання продуктів, доступних в Інтернеті, втрати прибутку, споживачів, даних або будь-яких інших збитків, що стосуються нематеріальних активів), які можуть виникнути внаслідок доступу сторонніх осіб до нашого сайту або від довіри до інформації, яка прямо чи опосередковано надходить від третьої особи. Цей веб-сайт не надає жодної медичної чи фармацевтичної інформації про лікування та догляд за шкірою.

 

9. Інтелектуальна власність

 

Цей веб-сайт і всі елементи, бренди, моделі, логотипи, графіки тощо є єдиною власністю компанії YODEYMA. Остання не надає жодної ліцензії чи права, окрім дозволу на відвідування сайту. Його зміст може бути частково або повністю відтворений лише для інформаційних цілей (і до тих пір, поки використання буде особистим та залишиться приватним). Відтворення або використання копій цих матеріалів, зроблених для будь-яких інших цілей, прямо заборонено. Будь-яке інше використання цієї інформації є злочином (шахрайською копією) і карається, якщо компанія YODEYMA не надала на це письмову попередню згоду.

 

10. Застосовне законодавство та юрисдикція

 

Компанія YODEYMA продає свою Продукцію відповідно до іспанського законодавства. Будь-яка суперечка щодо тлумачення, застосування чи припинення дії контракту, підписаного між YODEYMA та покупцем, підпадає під виключну юрисдикцію іспанських судів, якщо не досягнуто мирової угоди (навіть якщо є декілька респондентів).

 

11. Застереження про відмову

 

Недостатня ініціатива з боку компанії YODEYMA щодо вимог щодо відповідності умов, викладених у цьому документі, не вважається відмовою від будь-яких прав, які компанія YODEYMA може здійснювати відповідно до справжніх Умов, а також тих, які можуть виникнути від минулих та майбутніх дій.

 

12. Захист персональних даних

 

Особисті дані, зібрані через форму розміщення замовлення, використовуються для управління цим замовленням. При розміщенні замовлення ваші особисті дані будуть додані до файлу, що належить YODEYMA PARFUMS S L для управління будь-яким майбутнім замовленням. Ви можете оновити свої дані, натиснувши розділ «Замовники» на веб-сайті. Крім того, Ви можете отримати інформацію про косметичні продукти, парфуми та послуги, що пропонуються компанією YODEYMA. Ви можете в будь-який час скористуватись своїми правами на доступ, виправлення, скасування та заперечення, надіславши листа службі підтримки компанії YODEYMA через онлайн-контактну форму, використовуючи наступну адресу електронної пошти (info@yodeyma.com) або надіславши лист за адресою: C/ Felix Boix 7- 28036 Мадрид. Банківські реквізити зберігаються у базі даних, спеціально розробленій для цієї мети, та зберігаються лише під час періоду покупки, оплати та ануляції.

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Особисті дані, зібрані через форму розміщення замовлення, використовуються для управління цим замовленням. При розміщенні замовлення ваші особисті дані будуть додані до файлу, що належить YODEYMA PARFUMS S L для управління будь-яким майбутнім замовленням. Ви можете оновити свої дані, натиснувши розділ "Замовники" веб-сайту. Крім того, ви можете отримати інформацію про косметичні продукти, парфуми та послуги, що пропонуються компанією YODEYMA. Ви можете оновити свої дані, натиснувши розділ «Замовники» на веб-сайті. Крім того, Ви можете отримати інформацію про косметичні продукти, парфуми та послуги, що пропонуються компанією YODEYMA. Ви можете в будь-який час скористуватись своїми правами на доступ, виправлення, скасування та заперечення, надіславши листа службі підтримки компанії YODEYMA через онлайн-контактну форму, використовуючи наступну адресу електронної пошти (info@yodeyma.com) або надіславши лист за адресою: C/ Felix Boix 7- 28036 Мадрид. Банківські реквізити зберігаються у базі даних, спеціально розробленій для цієї мети, та зберігаються лише під час періоду покупки, оплати та ануляції.